Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeptemberben kezdődik az...

Szeptemberben kezdődik az iskola, de én félek visszamenni. De teljesen más okok miatt, mint sokan mások. (? )

Figyelt kérdés
Nos. 8 osztályos gimibe járok, szeptemberben kezdem a 9. Et. Az első négy évem ebben az iskolában egy szívás volt. Se barátok, se jó eredmények (sokat piszkáltak is). Ez persze nagy részben nekem köszönhető, mivel eléggé.. csöndes gyerek voltam. Most a nyáro sokat változtam. És nem csak külsőre gondolok. Sok barátot szereztem így sulin kívül, és sokkal nyitottabb lettem a világra, mindt amilyen eddig voltam. Viszont.. 4 év tömény pszihológiai ( néha fizikai) terror után... nem tudom, hogy a suliban is tudok e ilyen nyíltan viselkedni. Hog Meg bennem van az is, hogy azzal nem tudnék teljes szívemből barátkozni, jót beszélgetni, aki eddig az életem megkeserítője volt. Viszont még 4 évet... nem hiszem hogy kibírok egy olyan közegben, ahol egy barátom sincsen. (Sulin kívül vannak, ez némileg nyugtat) mit tanácsoltok? Mit tudok tenni?

2015. aug. 8. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

4 év....mi az?..semmi...

de ha nem hagyod hogy szekáljanak,nem fognak szekálni.

2015. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Nekem ez a négy év is azért eléggé betett.
2015. aug. 8. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2015. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

velem is pont ez volt a helyzet, teljesen összetörtek, de utána átiratkoztam egy másik suliba még arra a 1,5 évre is teljesen felerősödtem, de amikor elkezdtem ezt a "lavinát" mindenki aki számít a volt osztályomból mellém állt, volt olyan, aki azt mondta (anyuka), hogy "örülök, hogy fiam van, mert amit ezek a lányok művelnek az osztályban az kibírhatatlan" és utána abba az iskolába jöttek többen is, amint elindultam én és a kiborulásunk a szüleimmel, szóval elég jól alakult szerencsére :)

most egy "nagy" városba járok suliba egy elit gimibe, de ide annyira sok hisztis, kényes kis p*csa van, hogy ezt is nagyon nehezen tudom eltűrni, de nekem muszáj, mert már csak 1,5-2évet kell kibírnom ezekkel, vagyis már kevesebb mint 360napot, úgy kb 330-340lehet már csak összesen :D

2015. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. De nem mondtátok el, mit tehetnék ez ügyben. 15F
2015. aug. 8. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!