Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak akik 10 vagy több éve...

Férfiak akik 10 vagy több éve vagytok együtt egy nővel ti értitek a női gondolkodást?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Én közel 50 éve vagyok együtt. Nem kell érteni, csak együtt kell vele élni.
2015. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2015. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2015. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Olyan, hogy "nöi gondolkodás" nincs, az egyes nök közt igen nagy különbségek vannak.


Ez olyan buta általánosáitás, mint a "minden férfi CSAK szexet akar", "a férfiak primitívek, isznak, böfögnek, gusztustalanok", stb.


Az ilyesmiknek nem sok alapja van, de "jól hangzik"


Ha valakivel együttélsz tizenéve, akkor -amennyiben ez tényleg EGYÜTT és nemEGYMÁS MELLETT - már ismered az adott nöt annyira, hogy emgérted a gondolkodásmódját.


Én 28 éve élek vele együtt, és annyira összeszoktunk gondolatban is, hogy gyakorlatilag minden reakciót elöre tudnunk a másikról.

2015. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
női logikát szerintem még a nők sem értik.
2015. aug. 23. 10:43
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Eleve a megközelítés a rossz, így nem is fogod megérteni.


Nincs olyan, hogy női logika.

A nőknek intuícióik vannak.

Ha ezt megérted, egyből sok minden megvilágosodik.


Egy nőtől a mindennapi életben logikus gondolkodást várni, az pont annyira reménytelen, mint egy férfitól racionalitást és logikát nélkülöző, érzelmi alapú intuíciókat várni, és hogy megérzés alapján hozzanak döntéseket.

2015. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Tessék, gyönyörű önigazolás! :)

Bizonyított dolgokat mondtam, tehát hasznos választ, a nők viszont az érzelmeikre alapozva mégis a lepontozás mellett döntöttek, mert képtelenek a mindennapi döntéseik során a logikus gondolkozásra.

Ezt saját maguk bizonyították be. :D

2015. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ember, fogd már fel, képesek rá, csak nem az absztrakcióban látják a megoldást, ha egész életükben ott volt egy eléggé megbízható automata, ami mindig aranytálcán odatette eléjük a megfejtést, vagy legalábbis valami erősen használhatót helyette.
2015. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Istenem, de szeretem ezt a női logikázást... pedig a férfiak is tudnak tök logikátlanul viselkedni.


Párom pl. nem szereti a saját keresztnevét, de a fiunk majd viselje az övét... ebben mi a logika?...

2015. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

"az pont annyira reménytelen, mint egy férfitól racionalitást és logikát nélkülöző, érzelmi alapú intuíciókat várni, és hogy megérzés alapján hozzanak döntéseket"


ès szerinted amikor összeverik a szomszßedot, mert nem tetszik a kinézete, akkor az RACIONÁLIS döntés? Mert szerintem érzelmi alapon történö HIBÀS döntés.


Emellett nem egy nö van, aki mérnök vagy inforamtikus, ami egyértelmüen logikus gondolkodást igényel.

2015. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!