Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan élnek együtt tetteikkel...

Hogyan élnek együtt tetteikkel a gyilkosok?

Figyelt kérdés

Most nem a pszichopata sorozatgyilkosokra gondolok,hanem azokra a személyekre akik üzleti okok miatt követnek el gyilkosságokat(például Maffiózók).


Van egy mondás,hogy ölni könnyű,együtt élni vele nehéz.


Mi a véleményetek erről?Hogyan tudnak tükörbe nézni vagy éjjelente aludni?


2015. máj. 19. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen! Azok már gyerekkoruk óta ilyen közegben mozognak. Egy idő után megszokják. Az ember nagyon alkalmazkodóképes élőlény.
2015. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem rohadt sz@r lehet vele együtt élni én biztos nem tudnék :/ már maga a gyilkosság előkészítése is kikezdheti az ember idegeit. És lehet hogy ez a válasz komolytalannak tűnik de szerintem ilyenkor be is lőhetné magát az ember drogokkal hogy ne emlékezzen semmire, mert ilyennel együtt élni nem piskóta :(
2015. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok általában pszichikailag beteg emberek. Azért kerestek ilyen foglalkozást, mert nekik ez így nem okoz semmiféle lelkiismeretfurdalást, ez csak "problémamegoldás" számukra.
2015. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki erős lelkileg,nem érdekli különösebben.Pisztollyal meg főleg könnyű lelőni valakit.Ezzel simán együtt lehet élni.Viszont a durvábbakkal nem tudom hogyan(kést beleszúrni valakibe,nyakát elvágni,stb).
2015. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tud együttélni egy hentes azzal hogy naponta többszáz marhát csirkét stb küld a másvilágra?..Könnyedén,ez csak egy meló neki.


Ugyanilyen könnyedén leszarja egy ember megölését is ,az olyan ember akinek ez a "munkája" ezzel keres pénzt. Megideologizálja a dolgot és békésen alszik. Maximum a lebukástól ,börtöntől tart kicsit.

2015. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Elhiszem, hogy ezek az emberek csak munkának fogják fel ezt, és úgy vannak vele mint a mészáros a vágóhídon.


Viszont szerintem amelyik ember csak melónak fogja ezt fel, mindenképpen ferde személyiség és nincs vele minden rendben. Nem hiszem, hogy az ilyen emberek pszichikailag tökéletesen normálisak. Ugyanis normális ember egy emberölést nem tud megideologizálni így magának.

2015. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé pszichopaták ahhoz, hogy semmilyen lelki törést ne okozzon bennük a gyilkolás. Ép elmével ezt nem lehet megérteni. A maffiózoknak annyira természetes lehet a bérgyilkosság, mint másnak a virágszedés, hozzászoknak.
2015. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!