Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy műnőt eltudtok képzelni,...

Egy műnőt eltudtok képzelni, mint pl egészségügyi dolgozó?

Figyelt kérdés

Ha igen,miert?

Ha nem,miert?


Félreértések elkerülése érdekében hangsúlyozom,hogy NEM rólam van szó :)


2015. aug. 24. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A műmő a tigrismintás, műkörös cicababa? Mert tele van vele az egészségügy...
2015. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan felfujhatora gondolsz szexboltbol? Nem!

Ha meg nem ilyenre, akkor mondd meg, hogy nálad mitöl münö egy nö?????

2015. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

félreértésről szó nincs - egy kukkot sem értünk belőle :D

Talán a 'műnő'-ből kimaradt a 'tős' - és 'műtősnő' akart lenni? azt el tudom képzelni, mint pl egészségügyi dolgozó...

"Ha igen,miert? " -igen, emrt élénk a képzeletem.

2015. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy már nem megint erről van szó, de úgy érted, hogy nem született nő?
2015. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy platina szoke haj(hosszabbitott ugy kb fenekig)

Műszempilla

Hegyes mukorom

Szolis bor

Stb :)

2015. aug. 24. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm. Szerintem semmi keresnivalója nincs az EÜ-ben. Bunkó, nagyképű, goromba, a munkájában viszont nem rossz, azt leszámítva, hogy a természete miatt rossz vele dolgozni.
2015. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a betegfelvevőt, kórházi recepcióst is annak lehet számítani, akkor igen, sajnos nem eggyel találkoztam. De máshol is láttam ilyet... fogorvos, fogorvosi assisztens, bőrgyógyászati assszisztens... és sajnos a legtöbb esetben olyanok is. Pl. volt olyan fogászati asszsiztens liba (az idősebbik fajta mucuka fajtából), aki affektálva nyávogva oktatott ki, hogy milyen béna vagyok, hogy nem tudom lenyomva tartani az egy fognyi röntgenhez a lapot. Aztán másik fogorvosnál ugyanilyen szituációban simán kiderült, miután ők segítettek nekem ebben, hogy nem is tudtam volna egyedül rendesen lenyomni, mert túl keskeny hozzá az állkapcsom...
2015. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!