Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egy fiút...

Miért van az, hogy egy fiút az iskolából teljesen kiutáltak az osztálytársaim és a többi osztály is, csak azért mert cigányokkal lóg ( mert mások nem fogadják be ) és rossz a családja helyzete?

Figyelt kérdés

Az egész osztályom kiutálta szegényt , ugye , csak azért mert kicsit sötétebb a bőre ( ugyan annyira mint nekem , de engem nem utált ki senki , maximum 1-2 paraszt szól be nekem hogy cigánylány vagyok ) és a haja sötétbarna .

A jelleme sem cigányos , inkább viccelődő , kedves stb. , csak nehezen megy neki a tanulás , és ezen kívül csendes .

A szülei elváltak , igy alapból nehezebb neki .


Azt viszont észre vettem hogy már mindent megpróbált hogy végre befogadja az iskola , nagyon igyekezett....


Miért utálták ki ? Oké , engem is sokan utálnak mert én is mint említettem sötétebb bőrű vagyok , és sötétbarna a hajam...de engem sokasokan elfogadtak , és szeretnek , de őt nem....


14/L


2015. aug. 25. 19:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért !
2015. aug. 25. 19:53
 2/3 FüligJimmy88 ***** válasza:
100%
Azért, mert a gyerek a leg gátlástalanabb lény a földön. Félre ne értsen senki, imádom a kölköket, de attól ez még így van. Ha valakit ki akarnak nézni (mert minden osztályba kell valaki akit lehet utálni...), sokkal kisebb dolgok miatt is megtehetik. Most nézd meg, biztos nálatok is vannak "klikkek", nálunk is voltak gyúrósok meg rockerek meg diszkósok, hippik (na jó, az csak én voltam) meg mindenféle népek, akik egymással megvoltak, a többieket meg általában cikizték. Most gondolj bele mi lesz azzal aki egyik csoporthoz sem hasonlít... Nem irigylem a srácot.
2015. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem erről a szüleik tehetnek. Mindig mondják, hogy cigányok így-úgy, amiben részben igazuk is van... Na meg a gyerekek tudnak a leggonoszabbak lenni a földön...
2015. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!