Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy újra jóba...

Mit tegyek, hogy újra jóba legyünk?

Figyelt kérdés
Új iskola. Ebben a suliban lett egy barátnőm év elején,nagyon jóba lettünk,folyamatosan képeket küldözgettünk,stb. Imádtam vele lennide valahogy kissebségben éreztem magam mellette. Lett egy nagy vitánk,utána kibékültünk de a következő vitánál már nem. Tudni kell róla,hogy kicsit beképzelt,de rendes is tud lenni..Valamikor rám írt,mintha mi sem történt volna, (hónapokkal a vita után) hogy lenne-e kedvem buszozni vele,ugyanis mostantól buszozik. Igent mondtam,minden oké volt,béke,stb. Aztán jött az a probléma,hogy a barátnői engem nem bírnak,velük több időt tölt,kihasználva éreztem magam. Kezdtem neki elmondani és valamin megsértődött. Bosánatot kértem mert angol suliba megyek és többé nem látjuk egymást. Azt mondta megfontolja. Egy hét után ráírtam,nem válaszolt és kitörölt az ismerősök közül. Nem tiltott le. Mit tegyek? Valamiért hiányzik..nagyon hiányzik. Nem akarok leégni előtte.

2015. júl. 18. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szokásos tini problémák, ilyennel nem érdemes barátkozni
2015. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén és remélhetőleg ő is békén hagy. És totálisan rossz helyre írtad.
2015. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Írok hasonlót. Volt egy nagyon jó barátnőm imádtuk egymást mentünk együtt nyaralni, sportolni,együtt lógtunk állandóan tényleg megtaláltam a legjobb barátnőt. Viszont egy idő után ő feljogosítva érezte magát h beleszóljon a párkapcsolatomba. A dolog addig fajult h azt akarta h válasszak közte és a barátom között (több éves párkapcsolat néhány hónapos barátság). Azóta nem áll velem szóba amióta megmondtam neki h nem hagyom el a barátom de ővele se szeretnék rosszba lenni így nem választok. Nekem is piszokul fájt de senki nem szólhat bele a párkapcsolatomba és egyértelműen a barátságunkat nem befolyásolta.

Hagyd a fenébe nem érdemli meg a barátságodat.

2015. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: az én barátnőm is elepfázott a kapcsolatunkba... három hete szakítottunk 2,5 év után.


Kérdező: nem kell foglalkozni vele, ezerm ásik, normális lány lesz még a barátnőd, aki nem csak érdekből van veled.

2015. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bocsánat ha rossz helyre írtam esetleg.
2015. júl. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!