Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olvas valaki ilyen...

Miért olvas valaki ilyen "lélekemelő" könyveket, ha közben egy taplógomba?

Figyelt kérdés

Konkrétan most a sógornőmre gondolok, hogy folyton olvas amolyan emberi elemzésekkel kapcsolatos könyveket, mint aki mindig a pozitív megoldást keresi és kerüli a konfliktusokat, de közben meg folyton bele lép mások lelkivilágába. Konkrétan hisztis, és ráüvölt a családtagjaira minden ok nélkül.

Bár már korábban másoknál is észrevettem ,hogy pont azok akik ennyire foglalkoznak a lelki békével, nem feltétlenül békés emberek. Mi ennek az oka? van a körötökben ilyen?


2015. aug. 26. 21:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

piriii ezt jól leírtad, én is valahogy így látom, sőt ha lehiggadok a megbántódásból, még kicsit inkább sajnálom is.

Valójában szeretem, épp ezért esik rosszul, ha rám förmed, mert én még soha nem tettem ezt vele.

9# Lehet így látja, de hidd el, sosem adtam rá okot.

Az önképünk valóban nem mindig reális, biztosan én sem vagyok tökéletes, nekem is vannak problémáim és frusztrálnak dolgok, de nem harapom le senki fejét ok nélkül. Nem csak velem csinálja ezt, szóval próbálok rájönni az okára.

2015. aug. 27. 14:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!