Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én járok így, vagy...

Csak én járok így, vagy tényleg sok ember ilyen zavaros? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Több olyan jó barátom is volt, akinek van egy életszemlélete, stílusa, stb. Ami ugye egyezik nagyrészt az enyémmel, aztán hirtelen megváltozik, aztán én "feleslegessé" válok. De ha nem is, akkor sem tudok vele úgy lenni mint régen. Nem akarok konkrét példákkal dobálózni, mert akkor arra reflektálnak sokan.. Lényeg, hogy beszélünk lányokról, zenékről, akármi, egyezik a vélemény, megbeszéljük mit hogy kéne, nagy egyetértés van.. Aztán pár hét alatt mintha kicserélnék, hogy "ja ez talán mégse olyan jó", meg ilyenek. Sokszor ugye ez nő hatására van, de nem midnig. SZóval nem értem azokat az embereket, akik zsigerből váltogatják a hozzáállásukat, felfogásukat dolgokról.. ÉS ha van már valami új haverom, barátom, már azon aggódom hogy ez is meg fog változni azt eltűnik, vagy eltávolodik..

2015. aug. 28. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek nem tudják, hogy mit akarnak... mindenki csak megy az árral... tisztelet néhány kivétel.
2015. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan is van, amikor a emberek többnyire tudják, hogy mit akarnak, csak nem tudják megfogalmazni, illetve bólogatnak, keresik az összhangot bárkivel.

Én is így szoktam járni, azt gondolom valakiről, hogy hasonló az életszemléletünk, érdeklődési körünk, szerintem kérdéses az is, hogy minek hatására változik meg? Én pl. az ilyent úgy élem meg mindha direkt eltávolódnának tőlem, talán nem épp az életszemlélet miatt, hanem személyes okból.

Legalábbis azt gondolom, hogy nem stílusból és véleményből állnak az emberek, nem mindig elsődlegesen határozzák meg az összhangot és egyetértést.

(bár vannak olyan stílusok és szemléletek, amiket nagyon ellenzek, de amikor nem, pl. általában olyankor szoktam nagyon "előadni" azt, hogy mennyire teljesen egy szemléleten vagyok egy emberrel, amikor kedvelem az embert, egyetértek vele.

Később, amikor megtanultam nemet mondani, és már nem vagyok olyan, hogy a hozzám "közel"állókkal barátilag egyetértsek.

2015. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de lényegében nem arról van szó, hogy "kicserélik" azt az embert, lehet hogy nem ismerted egészen az életszemléletét, bonyolultak az emberek, ami szerintem is elég nagy baj, főleg ha nem nyítottak.
2015. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!