Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek ezek alapján...

Mi a véleményetek ezek alapján rólam? Objektív véleményekre vagyok kíváncsi, hogy milyen ember vagyok.

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Fiú vagyok. Annyi frusztráció van bennem, hogy el se tudjátok képzelni.


Későn érő vagyok. Sokáig úgy néztem ki, mint egy gyerek. Kicsit még most is.


Iszonyatosan erős a teljesítménykényszerem. Mindig maximalista voltam, úgy érzem, hogyha nem vagyok képes megvalósítani a vágyaimat, akkor nem érdemes élni. Eddig kb. semmit se sikerült megvalósítanom. Általános és középiskolában végig a legjobb tanulók között voltam, de igazából sosem éreztem azt, hogy magamért tanulok, hanem csak egyszerűen tudtam, hogy kell. Gáznak éreztem volna, ha nem így teszek. De utàna nem tudtam mihez kezdeni magammal. Iszonyatosan rágörcsöltem az egyetem- és pályaválasztásra, úgy éreztem, hogy valami nagyon nagyot kell alakítanom és nekem kell a legsikeresebbnek lennem. Semmit nem éreztem elég komolynak. Így végül nem ott kötöttem ki, ahol akartam, miközben nálam kevésbé tehetséges korombeliek már rég lediplomáznak és azzal foglalkoznak, amit szeretnek. Úgy érzem, jobb kell, hogy legyek mindnyájuknál. Hogy nekem kell a legmagasabb fokozatig eljutnom. Mert én ebben tudok a legjobb lenni, és úgy érzem, kell is, hogy a legjobb legyek.


Most jön a magánéleti rész:


Senki nem nézte ki soha belőlem, de iszonyatosan durva nemi vágyam van. Emellett pedig szenvedélyes lábfetisiszta vagyok. Csak aki ilyen, tudja azt, hogy ez valójában mit jelent. Egy meztelen női láb számomra olyan, mint másnak egy meztelen mell. Nyáron őrjítő nézni a csodaszép lábakat, amiket lehetetlen megkapni. Mióta az eszemet tudom, megvan bennemez a vágy, de olyannyira nem tudtam kiélni soha, hogy az dzinte az eszemet vette. Úgy érzem, minden lány, aki mutogatja a lábát, meg játszadozik velük, az direkt ki akar velem ...szni. Emellett pedig szűz vagyok. Mivel egy kis vakarcs voltam, soha nem néztek meg a lányok, max. kiröhögtek. Bármilyen iszonyatosan akartam azt, akit kinéztem, soha nem jött össze. És ...vára megvetem magam ezért. Ha valakinek van egy ilyen erős vágya van, amire minden nap gondol, és mindig ez jár a fejében, aakor egyszerűen nonszensz, hogy ezt nem bírja kiélni. Lelkileg megbetegíti az embert.

Semmi másra nem tudok gondolni, mint ezekre. Úgy érzem, semmit nem ér az életem, mert 23 éves koromra, semmit nem tettem le az asztalra, pedig más már a mestert kezdi, én meg még csak el se kezdtem azt tanulni, ami érdekel. Másrészről meg rohadtul megvetem magam a ki nem élt vágyaim miatt, sőt, úgy érzem, a világon minden egyes ember, de különösen, minden egyes korombeli, aki szexel, az személyesen engem aláz meg ezzel. Tele van a világ idióta, fogalmatlan barmokkal, akiknek csak a gyúráson, kajáláson jár az eszük, mégis a legjobb csajokat kapják meg. Ők miért érdemlik meg az isteni élvezetet? Én miért nem kaphatom meg? Úgy érzem, ez az egész a hatalomról szól. Aki megszerzi azt a partnert, akit akar, az a hatalmát demonstrálja ezzel, mert mindenki tudja, hogy bármikor megteheti azt, amiről ők csak álmodoznak. Bárki bármit mond, ez verseny. Aki lemarad benne, az egészségtelenebbül él, rövidebb ideig él és nem éli ki magàt. Én rettegek ettől. Aki éhes, annak ennie kell, aki meg arra vágyik, amire én, annak ki kell élnie. Úgy érzem, az lenne a normális, ha kb. 16 éves koromtól kisebb-nagyobb megszakításokkal folyamatosan lenne partnerem, akinek a lábait is rendszeresen imádhatnám. Ehelyett csak a frusztráció és a görcsösség van bennem. Úgy érzem magam, mint a Breaking Bad főhőse. Legszívesebben szétvernék mindenkit, aki valaha is megalázott. Rohadt sok keserűséget gyűjtöttem össze azáltal, hogy láttam, hogy más megvalósítja azt, ami nekem nem jön össze. Egész életemben mintagyerek voltam, mindig màsok elvárásainak feleltem meg, és soha nem éltem ki a saját vágyaimat. Úgy érzem, ha mától kezdve minden nap kapnék egy csajt, akinek a làbait imádhatnám, akkor SE pótolnám be azt, amiről eddig lemaradtam. Elegem van abból, hogy látom, hogy más képes megvalósítani a vágyait, és nem törődik mással, én meg állandóan rágom magam belülŕől. Ez az egész már nem csak az agyamra megy, hanem mindenféle testi bajokban is jelentkezik. A szüleim kb. amúgy minent megadtak nekem, de bár ne tették volna. Sokkal jobban érezném magam, ha inkàbb azt tanították volna meg, hogy kiálljak az éreekeim mellett.

Azt akarom, hogy mindez egy nap kitörjön belőlem, de attól félek, ez se fog megtörténni. Túl erős bennem a belső kontroll, túlságosan félek, hogy azt is én szívnám meg. Attól tartok, hogy ehelyett lassan, fokozatosan fog bennem leépülni minden vágy, és úgy válok szép lassan ronccsá, hogy senkit nem fog érdekelni.


2015. aug. 28. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Még csak 23 vagy, nem késtél le semmiről sem. Úgy beszélsz, mint egy 60 éves, aki búra alatt élt, s most törne ki, de mindhiába. Előtted az élet. Valaki ennyi idős korában kezd élni, főleg a későn érő típusok. Simán elkezdhetsz egy sulit, ami érdekel, mondjuk levelezőn, mellette dolgozhatsz, hogy pénzt keress. Ha annyira megőrjít a szex, akkor ahhoz akadnak könnyűvérű nők, lányok, akikkel mindezeket megvalósíthatod.

Annyira görcsös vagy, hogy a saját magad szabadságát gátolod le. A fejedben, a gondolataidban kell, hogy változz. Úgy érzed, hogy mindenki ellened van, pedig ez nem igaz, csak te akarod így látni. Ismerkedj lányokkal, annyi van, biztos akad partnered.

2015. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem kellene neked pszichológus is, mert pszichésen beteg vagy, át kellene formálni az egész hozzáállásodat mindenhez, lazítanod kellene. Ha így folytatod, bedilizel.
2015. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
NEM fogok levelezőre járni! Jogom van hozzá, hogy elvégezzek rendesen egy olyan szakot, ami érdekel, mèg akkor is, ha csak 24 évesen kezdem. Pszichológushoz sokat jártam és járok is.
2015. aug. 28. 11:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak a pénz keresés miatt írtam a a levelezőt, de ha nincs rá szükséged, járj nappalira. Csak mire elvégzed leszel 30 éves. S akkor nekikezdeni dolgozni nehezebb lesz. De a pszichológus tanácsát vedd figyelembe.
2015. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés elgondolkoztatott. Olyannyira, hogy behívtam a barátnőmet, és megpusziltam a lábát. Nem értette, hogy mi van, de miután megmutattam neki ezt a kérdést lebunkózott és kiment.
2015. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Őrült egy figura lehetsz. Lehet látszik is rajtad ez a sok elfojtott feszültség. Ha egy lánnyal nem fogsz finoman bánni, s látja rajtad, hogy ki vagy éhezve, elmenekül előled.
2015. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Bárki bármit mond, ez verseny."


Akkor lehet, hogy én is hiába írom le a következőket, de a remény hal meg utoljára. :)


AZ ÉLET NEM VERSENY.

Fel lehet fogni persze annak is. Mint te. Csakhogy nincs értelme. A tanulás nem arról szól, hogy letanuld a másikat, hanem hogy a SZÁMODRA SZÜKSÉGES tudást megszerezd. Nem érdekel a genetika? Na és. Mást érdekli, majd ő megtanulja magának.

A párkapcsolat sem arról szól, hogy akkor b....l, amikor akarsz. Szaúd-Arábiában talán, de errefelé a másik nemnek is van ebbe beleszólása, amit figyelembe szokás venni. Aki hatalmaskodik a párkapcsolatban, az valamit nagyon nem ért meg annak lényegéből.


A saját életedet kell élned, nem külső elvárásoknak megfelelni! A maximalizmus és a túlzott versenyszellem a kitűnni akarás velejárója, illetve a kudarctól való rettegés manifesztációja. Kérdés: végig azt akarod, hogy ezek a külső erők irányítsák az életedet, vagy inkább te magad?


És valóban senkit sem érdekel (talán a közeli hozzátartozóidon kívül), hogy lassan ronccsá válsz. Nem azért, mert veszítesz, hanem azért, mert a saját életedet neked kell élned, és nem másnak.


Ajánlok valamit. Lehet, hogy elsőre elutasítod, de én a helyedben kiélném a lábfetisiszta vágyaimat, ha volnának. Tudod te is, hol és hogyan. Gondolj bele: összejönne egy párkapcsolat, te pedig ráöntenéd a vágyaidat a párodra, aki esetleg valamilyen perverzitásnak vagy beteges vágynak fogná fel, és még nagyobbat koppannál. Ki tudja, talán a vágy nem is olyan erős, és egy beteljesülés után felszabadulsz alóla? Mindenesetre ez a tapasztalat gátakat bontana benned. Társadalmilag manapság elítélik, de tudod, nem is olyan régen ez egyfajta beavatási szertartás volt.

2015. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Ez a kérdés elgondolkoztatott. Olyannyira, hogy behívtam a barátnőmet, és megpusziltam a lábát. Nem értette, hogy mi van, de miután megmutattam neki ezt a kérdést lebunkózott és kiment."


Ez komoly? Vagy csak poénból írtad? Miért bunkózott le?



"AZ ÉLET NEM VERSENY.

Fel lehet fogni persze annak is. Mint te. Csakhogy nincs értelme."


Valóban? Akkor meg mièrt van az, hogy az van jobb élethelyzetben, az valósíthatja meg jobban a vágyait, az kapja a jobb egészségügyi ellátást, az élhet egészségesebben és ahhoz vonzódnak jobban a nők, aki több pénzt keres?



" A tanulás nem arról szól, hogy letanuld a másikat, hanem hogy a SZÁMODRA SZÜKSÉGES tudást megszerezd. Nem érdekel a genetika? Na és. Mást érdekli, majd ő megtanulja magának. "



Én abban vagyok más, mint a többiek, hogy számomra ez nem elég. Kevés kivétellel minden érdekel. Polihisztor alkat vagyok. Frusztrál, amikor egy dolognak nem ismerem a hàtterét. Mindent tudni akarok.



"A párkapcsolat sem arról szól, hogy akkor b....l, amikor akarsz."


A házasság a valakivel való állandó szexuális kapcsolat privilégiuma, tanultuk anno szociológiából.


"Szaúd-Arábiában talán, de errefelé a másik nemnek is van ebbe beleszólása, amit figyelembe szokás venni. Aki hatalmaskodik a párkapcsolatban, az valamit nagyon nem ért meg annak lényegéből."


Félreértesz. Én nem a párkapcsolaton belüli dinamikáról beszéltem, hanem a kapcsolat meglétéről, magáról. Az az ember, akiről tudják, hogy kapcsolatban van, érdekesebb, igalmasabb, tiszteletre méltóbb, nagyobb az elismertsége. Tudják róla, hogy meg tudja szerezni, amit akar. Abban én is hiszek, hogy egy kapcsolat az egyenlőségen alapul.



"A saját életedet kell élned, nem külső elvárásoknak megfelelni! A maximalizmus és a túlzott versenyszellem a kitűnni akarás velejárója, illetve a kudarctól való rettegés manifesztációja."


Ezt tökéletesen fogalmaztad meg. Pontosan ezt érzem.


"Kérdés: végig azt akarod, hogy ezek a külső erők irányítsák az életedet, vagy inkább te magad?"


Tudod, mit akarok igazán? Bemutatni másoknak. Az eszemet és kreativitásomat kihasználva felkapaszkodni olyan magasra, amennyire csak tudok, és megmutatni nekik, hogy én különb vagyok náluk. Hogy leszarom, hogy annak idején ők vitték el a legjobb csajokat, meg voltak a legnépszerűbbek, a végén én nyertem. És úgy érzem, erre meg is van az intelligenciám. Ha ezeket nem tudom megvalósítani, akkor ugyanis tényleg egy senki vagyok. Én az eszemmel tudok kiemelkedni. Ki KELL emelkednem. Tartozom magamnak ennyivel. Egyébként sem vagyok az a típus, aki csak úgy ül a seggén. Úgy érzem, az önbecsülésem függ tőle, hogy lesz-e belőlem valaki. Ha 30 évesen is itt fogok tartani, akkor komolyan mondom, hogy meg fogom ölni magam.


Csak épp jelenleg semmi nem működik az életemben. Be vagyok pánikolva, mert elszalasztottam egy lehetőséget, hogy külföldön azt tanuljam, amit szeretnék, mert nagyon féltem. Ezért most nagyon utálom magam. Leghamarabb 24 éves koromban kezdhetek majd egy új alapszakot. Nem is a pénzzel van itt a gond, hanem az idővel. Úgy érzem, gáz ilyen későn kezdeni. Gimi után kellett volna tudnom így gondolkodni, ahogy most. És frusztrál, hogy nem csinálhatom vissza. És emiatt most meglehetősen nihilista állapotban vagyok.

2015. aug. 28. 17:51
 9/10 A kérdező kommentje:

"Ajánlok valamit. Lehet, hogy elsőre elutasítod, de én a helyedben kiélném a lábfetisiszta vágyaimat, ha volnának. Tudod te is, hol és hogyan. Gondolj bele: összejönne egy párkapcsolat, te pedig ráöntenéd a vágyaidat a párodra, aki esetleg valamilyen perverzitásnak vagy beteges vágynak fogná fel, és még nagyobbat koppannál. Ki tudja, talán a vágy nem is olyan erős, és egy beteljesülés után felszabadulsz alóla? Mindenesetre ez a tapasztalat gátakat bontana benned. Társadalmilag manapság elítélik, de tudod, nem is olyan régen ez egyfajta beavatási szertartás volt."



Ehhez annyit fűznék, hogy már volt 2 alkalom, amikor kiéltem. Az egyik egy alkalmi dolog volt, ami csak erről szólt, a másik pedig valóban egy prosti. Az első volt a jobb. Őszintébbnek éreztem. De sajnos csak két alkalom volt. A prostinál meg az volt a jó, hogy nagyon szép volt, viszont egyszerűen nem bírtam elengedni magam. Baromi erős volt a szégyenérzetem, hogy idáig süllyedtem, és nagyon zavart, hogy ennyibe került. Amúgy hidd el, a lábfetist nem elég ennyiszer kiélni. Az ideális az lenne, ha napi legalább egyórát hódolhatnék neki. Ráadásul nem csak erre vágyom, hanem taposásra, alárendeltségre, stb. És màr 10-12 évesen ezekről fantáziáltam. És rólam hiwzi mindenki azt, hogy prűd vagyok.


A másik meg, hogy amúgy az a vicces, hogy történetesen most összejöttem egy lánnyal... csak az a baj, hogy ebből is csak stresszforrást gyártok magamnak. Ugyanis kűlsőre nem tudom őt teljesen elfogadni, viszont amúgy az arca nagyon bájos, és nagyon kedves, és kötődünk egymáshoz... de úgy érzem, ez nem tisztességes a részemről. Mindenfélével vàdolom magam, attól kezdve, hogy lúzer vagyok, mert komoromisszumokat kötök, meg hogy felszínes vagyok, de közben csak hülyítem a csajt, de ugyanakkor halgatnom kéne az ösztöneimre, mert csak egy olyan lányt tudnék igazán szeretni, akit teljesen elfogadok, és igazán kívánom... szeretnék egy olyan lányt, akit kívül-belül imádok, és nem kell hozzá kompromisszumokat kötnöm, mert tudom, hogy egy ilyen kapcsolat brutális energiákat szabadítana fel bennem (képzeljétek el, milyen, ha valaki 8-10 éves kora óta folyamatosan vágyakozik, és nem tudja kiélni... ezért gondoloom azt, hogy ez igenis egy verseny, ami vérre megy, mert aki nem éli ki a vágyait, azt azok elemésztik), és rendbe is tenne lelkileg, de mikor fogok ilyet találni? Félek elengedni ezt a lányt, de ugyanakkor nem érzem magam tisztességesnek... amúgy van sejtése a lábas vágyaimról, de szerintem ő vevő lenne az ilyesmire, mert annyira odavan értem, hogy megtenné...

2015. aug. 28. 18:45
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi legyen ezzel a lánnyal... szívesen járogatnék még vele, de ha nem tudom eléggé kívánni... nem tudom, mi tévő legyek.


(elnézést a helyesíràsi hibákért, tabletről írok. Ķérek inde iit, hogy mielőtt elítélne, próbálja meg egy percre beleképzelni magát a helyzetembe, és azután írjon.)

2015. aug. 28. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!