Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért olyan igényte...

Az emberek miért olyan igénytelenek, hogy ennyivel is beérik? Ennyire nincs igényük a jobbra?

Figyelt kérdés
Szemetet esznek, isznak, néznek és használnak.
2015. aug. 29. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igényük lehet hogy lenne, csak az életszínvonal nem engedi meg. Sokan annyit keresnek hogy csak vegetálnak.

Akik jobban keresnek az általában jobban is él, de ez nem a nagy átlag, mint pl nyugaton.

2015. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért definiáljuk azt a szemetet eszik meg használ, mivel ismerek embert aki a marhából csak a hátszínt eszi meg a többi része szerinte hulladék. Használati cikkeknél meg hogy ki mit használ és miért az egy elég bonyolult kérdés. És egyes kínai termékek nem is rosszabbak a többi Kínában gyártott csak nyugati cég logójával ellátott terméknél.
2015. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A korszak egyik csapdája , kényelmesen elveszik amit eléjük tesznek , tájékozatlanok és együgyűek . A tömeg egymás hazugságait alibizi és folyton koppan , nem tanul belőle . Az igények a mennyiségre vonatkoznak mértéktelen és gátlástalan formákat öltve ezáltal . A fogyasztásra rászoknak és a kereslet kínálat viszonya felborul , a gagyi kell akár drágább akár nem . A gasztronómia bizonyos részei trükkök , bogár evés luxus rétegeknek , máshol éhínség idején tesznek ilyet . Az eredeti természetes kiszorul , nem támogatják és nem éri meg termelni . Az időjárás se kedvez , vagy zuhog az eső vagy szárazság van hetekig . A bőség mesterségesen fenntartott , az élővilágot nem lehet pótolni se vegyszerrel megmenteni . A belátás , a folyamatok mögé tekintés ,tudatos igazság keresés és a mértékletesség segít .
2015. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Inkább kényelmesség,lustaság ez.Egy szar Suzuki árából lehetne venni akkora földet ami ellát élelemmel egy családot.És már is nem ennének szemetet.Csak az a baj,hogy már kisiskolás kortól elkezdik az emberek módszeres hülyítését...
2015. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Látják, hogy a többiek is ezt csinálják.

Sokáig én is úgy voltam, hogy miez a sz@r én ezt nem veszem meg. De amikor sorba vették meg ugyanezt az ismerőseim, lassan már 2 éve akkor én is rászántam magam.

A mai világ mentalitása elsősorban az, hogy éljünk a mának. Simán Mekizhetnék 1, 2 akár több éven át, a problémák csak később jelentkeznének.

2015. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egy szar Suzuki árából lehetne venni akkora földet ami ellát élelemmel egy családot."


Persze, jól hangzik, de azt a földet művelni kell, permetezni, rendben tartani, rengeteg munka van vele...a mai átlag embernek meg nincs ideje, igénye magának termelni. Ami valahol érthető is, sokszor olcsóbban jön ki megvenni a húst, zöldséget, mint bajlódni vele otthon.


Szemét alatt meg mit értünk?

2015. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs pénzük jobbra... pénzük meg többnyire azért nincs mert lusták az emberek. Elvárják, hogy minden a fenekük alá legyen téve, de amikor már tenni is kell érte akkor inkább kösz nem.

Elég ha csak a volt munkahelyemből indulok ki, minimálbérért gürcöl ott sok fiatal, van aki már 5-7 éve van ott, és esze ágában nincs jobb munkát nézni. Pedig nyelvet beszél, tanult stb, de neki jó ez a minimálbéres állás mert nyugis, kényelmes, fix. Én meg nem értem hogy tud 70ezerből megélni Pesten albérlettel együtt.

2015. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!