Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha nincsenek igényeim?

Normális, ha nincsenek igényeim?

Figyelt kérdés

Szegényen nöttem fel, aztán végén már a nyomor szélén tengödtünk egy évet, majd hirtelen beleestem a jómódba.

Akik látták a lakást, ahol élünk (párommal), megkérdezték, rajzoltam-e már hozzá térképet, illetve hogy minek külön szoba a ruháknak.

2 hónap alatt megspóroltam 300 ezret. Nem azért, mert túl vagyok fizetve, hanem mert úgy érzem, megvan mindenem.

A ruhákból új kellett, de 5 kabátnál, 8 nadrágnál, 6-7 felsönél, 3 kapucnis pulcsinál, 3 egyberuhánál és egy szoknyánál többet nem hiszem, hogy ki tudok használ egy öszi/téli szezon során. Parfümböl szintén sikerült beszerezni 1-2 igényesebb darabot (Lancôme, D&G).

Sokaktól hallom, hogy ha ennyi pénzük lenne, már másnapra nem maradna belöle semmi, milyen már, hogy nem tudom hová tenni, ez olyan igénytelenség. Meg hogy a szegény sorból jött lányok a világ valagát el tudnák költeni.


Most akkor valóban én lennék igénytelen?


Nagyon fiatal L


2015. aug. 29. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem, szerintem egy elkényeztetett dicsekvő vagy. Ugyanis a kérdésed igazából csakis arra irányul.
2015. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
A kérdés címe és a hozzátartozó leírás olyan szinten nincs összhangban, hogy biztos troll vagy:D
2015. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Zsidó vagy?
2015. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki már megtanult nélkülözni és spórolni több éven keresztül.Hiába van sok pénze ez benne marad,bár ez is egyén függő.


Nálam is ez lenne a helyzet.Igazából én is megvennék mindent amire szükségem van többet is belőle,hogy legyen.A többit félre raknám "vmire"


Mondjuk ha nekem maradna így pénzem én segítenék állatmenhelyeknek egy kis adománnyal :)

2015. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vagy 5 éve nem vettem magamnak ruhát (gatyán meg zoknin kívül), a számlámon meg ott dekkol 20 millió...:D
2015. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a gazdag pasid? 70-80?
2015. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincsen gazdag pasim.
2015. aug. 29. 16:18
 8/8 anonim válasza:
Ha nem tudod,hogy mire költsd,akkor fektesd be valamibe.
2015. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!