Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogyha egy...

Az miért van, hogyha egy férfi elkezd velem törődni, foglalkozni akkor azonnal érdekel, felfigyelek rá, még ha eddig nem is annyira?

Figyelt kérdés
Nem egyszer volt már, hogy egy ismerős fiú/férfi, akivel eddig kb. köszönőviszonyban voltunk, elkezdett velem dumálni, vagy akár csak csipkelődni, és annyira elkezdtem hozzá vonzódni, alig vártam hogy újra lássam vagy keressen, pedig el sem tudtam volna képzelni az életemben eddig.

2015. aug. 30. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretethiány?
2015. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fú,én is ilyen vagyok sajnos ...és szerintem is szeretethiány
2015. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehettek valami jó nők.
2015. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szegény utolsó hogy le lett pontozva:D
2015. aug. 30. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

En is neha erzem ezt, csak en az ellenkezo nemhez tartozok :D

Amugy meg nem feltetlen van koze a szeretethianynak a kulsohoz.

2015. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert örültök, hogy végre foglalkozik veletek valaki.
2015. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Velem is ez van:)

Nálam szerintem az az oka, hogy viszonylag kevés sikerem volt a férfiaknál. Vagyis a párkapcsolatokkal sosem volt gondom, de nem voltam az a fajta, akire tapadtak a pasik, akit lépten-nyomon megtaláltak az utcán, buliban, akivel az összes srác járni akart a gimiben stb.

Szerintem emiatt lehet az, hogy sokkal jobban tudom értékelni, ha valaki közeledik felém.

2015. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Vagyis szépítve megfogalmaztad ugyanazt. Nem jó nők. Nincsenek hozzászokva.

Ezen az oldalon amúgy is így megy ez, ha valakinek fáj az igazság, nem tud máshogy visszavágni és lepontoz.

2015. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, valszeg nem valami jó nők, hiszen akkor hozzá lennének szokva a férfiak figyelméhez. Te viszont, aki ezt hallva azonnal rohansz az orruk alá dörgölni, hogy nem valami jó nők, egyszerűen egy primitív, rosszindulatú suttyó vagy. Ezerszer inkább egy nem valami jó nő, mint egy ilyen, mint te...
2015. aug. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem sértődtem meg és nem pontoztalak le. Igazán jó nőnek tényleg nem tartom magam egyébként, de őszintén szólva, rondának se. Teljesen átlagos kategóriába esek.

Meg azért így huszonéves koromra egészen kikupálódtam:D

2015. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!