Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, nektek melyik jön be...

Fiúk, nektek melyik jön be inkább?

Figyelt kérdés
Fiúk, nektek a nem sportos, izom nélküli lányok jönnek be inkább, vagy az olyan lányok, akik nem nagyon kigyúrtak, de azért látszik rajtuk, hogy sportolnak valamit? Csak kérdezem, mert nem tudom, hogy most akkor eldjek-e sportolni?
2015. szept. 1. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Magad miatt sportolj, hogy jobban érezd magad, ne amiatt, mert elvárások elé állítanak.

Egyébként a sportos lányok sokkal jobban tetszenek, mint akiken csak a háj lóg (és most nem a kövérekről beszélek, hanem a löttyedt vékonynak mondható lányokról).

2015. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl az az alak jön be amikor van rajta plusz...persze határokkal, de pl engem ez izgat inkább...

az izmos alkat nem nőies számomra...


22F

2015. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem az a fontos, hogy ne legyen rajta suly felesleg. az mar mindegy, hogy ezt hogyan eri el :)
2015. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen sportolj, de ne csinálj szétgyúrt testépítőt a testedből...
2015. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kockahasú ,"kigyúrt"állandóan edző csaj nem kéne,de aki pl nem ijed meg egy 50km-es bicajtúrától és nem hal bele egy húzósabb hegymenetes kirándulásba az pont elég sportos nekem.
2015. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem testépítesz akkor hajrá
2015. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a fontos hogy a nőnek legyen kisugárzása,egyedi legyen és ha belép valahova akkor a tér beteljen a szépségével-)izmos nő???Szerintem egy nő ne izmos legyen!!!
2015. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, izom nélkül, és izmosan is lehet szép egy lány.
2015. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mindenféleképpen kezdjél el edzeni. Fiatal korod egyik legjobb döntése lesz. Gondolj a jövődre is. Edzés: Egészség, kinézet, közérzet, fittség. Nem mindegy. Edzést én minden ember számára kötelezővé tenném. Nem a gyúrást hanem a folyamatos fitten tartást.
2015. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki sportolj feszesebb a test, ez szex közben bejön a legtöbb pasinak, de ha szép az arcod enélkül is rajongani fognak érted :D

A testnek jót tesz a sport, ha úgy érzed kezdd el, nem fogod megbánni.

2015. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!