Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy lány aki tetszik elég...

Van egy lány aki tetszik elég régóta ismerem már látásból, vajon mi történne ha megszólítanám?

Figyelt kérdés

Elég csendes pont mint én, és szép is velem ellentétben, az egyik tanárom szerint aranyos vagyok de tudom elég patkány fejem van, a morék beszolása szerint


Sokat olvastam hogy az önbizalom és a határozottság mennyire fontos és a dagadt pasasoknak és a full csúf embereknek hogyan van szép nője.


20/F



2015. szept. 3. 15:47
 1/3 A kérdező kommentje:
¦¦¦¦¦¦¦¦{} ¦¦¦¦¦¦¦¦¦<>||||||||||
2015. szept. 3. 15:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Most te tényleg a cigányok beszólásainak hiszel egy normális tanároddal szemben? Valami gond lehet az önértékeléseddel is.


Először barátkozz a lánnyal, ne azzal támadd le, hogy szerelmet vallasz neki. Megszólítani meglehet, ne félj tőle, nem fog sikítva elrohanni. Ha köszönsz neki még nem azt jelenti, hogy feleségül akarod venni. Csak bátran.

2015. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedvesen szólítsd le, de ha tényleg ő is csendes és félénk, akkor a nagy magabiztosságtól lehet, hogy megijedne. Szerintem egy "szia, nagyon kedves lánynak tűnsz, gondoltam, esetleg van kedved beszélgetni, vagy eljönni valahova" szintű dolog elég.


"Sokat olvastam hogy az önbizalom és a határozottság mennyire fontos és a dagadt pasasoknak és a full csúf embereknek hogyan van szép nője.

"


Egy gondolat: sok pasi indul ki ebből, majd az lesz a konklúzió, hogy a nőknek semmi se jó, mert hát ők milyen határozottak voltak. Igen, a magabiztosság vonzó, de nem az a magabiztosság, ha leordítod a pincér fejét, hogy te nem ezt kérted, vagy ha zaklatni kezded a lányt, hogy de ő randizni fog veled akkor is. Csak egy megfigyelés, hogy ne kövesd el ezt a hibát. A magabiztosság azt jelenti, hogy nem hiszed el, hogy patkány fejed van, mert valaki azt mondta.

2015. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!