Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek helyes fiú vagyok?

Szerintetek helyes fiú vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. szept. 4. 03:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem, de nem vagy csúnya sem. :) Lehet hogy a szög teszi, meg a világítás. De könyörgöm szokj le errõl az alulról fotózásról, mert nagyon nem jó. Talán egy másfajta frizura sokat dobna rajtad(nem az ecsethajra gondolok)
2015. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Nem de változtass stílust, sportolj és más haj ez olyan nyomi!!! Ne haragudj de ez az igazság ami kapásból eszembe jutott ahogy ránéztem a képre
2015. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 sub rosa válasza:

hát elég ramaty vagy, ami azt illeti, meg még hülye is. de azt mondják, egy férfinak (majd ha már az leszel :)) elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél. ez meg addig még talán összejön..

te, nincs esetleg valami pozitív belső tulajdonságod, amivel eldicsekedhetnél?

ne háborogj, csak segíteni akarok! :)

2015. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nem nézel ki rosszul DE a hajad olyan semmilyen én is azt javasolom, hogy válassz valami hajstílust (ne pávásat)
2015. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nincs veled semmi gond, de ne alulról akard magad fotózni, mert a beállításokkal, sokat lehet rontani/javítani az arcokon. Jah, és mosolyogj, mert szerintem az mindenkinek jól áll :). (Ha csajozni mész, akkor se ilyen fejjel tedd :D. Ha jók lennének a szögek, akkor még helyesnek is tűnsz :).
2015. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nincs másik fejem, de köszia bókot!
2015. szept. 5. 22:17
 17/18 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen se mosolygok

2015. szept. 6. 19:30
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez már egész normális! (én írtam, hogy ne flegmázz)


Ezen a képen egy értelmes srácot látok.

2015. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!