Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék "szép" lenni...

Hogyan tudnék "szép" lenni "belűl"?

Figyelt kérdés

Egyszerűen irritál a saját viselkedésem. Egyes helyzeteket annyira hülyén kezelek,hogy az egy "kicsit" már ijesztő. Furán hangzik de úgy érzem ha önmagamat adom,akkor egy idióta,saját viccein röhögő félnótás vagyok. Nem.Nem szeretek önmagam lenni,és TUDOM ,hogy megvan erre az okom.

Kérdés ha foggal-körömmel harcolok azért,hogy gyökeresen változzak,akkor a változás befog következni? 18\L



2015. szept. 4. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon lassan, sok év alatt, de ez sem biztos.
2015. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már most is szép vagy belül, csak nem látod
2015. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha ilyen elszánt vagy, akkor biztos a változás! De miért ne lennél te szép belül? Ha már ilyet mersz gondolni, alighanem szebb vagy, mint a legtöbb ember... Fel a fejjel!
2015. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
attól hogy egy kicsit félnótás vagy az nem jelenti azt hogy nem vagy szép belül
2015. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló gondolataim vannak, szeretnék


-türelmesebb lenni

-jobban észrevenni az emberek apró jelzéseit, igényeit, jobban kitalálni, mire gondolnak, milyen személyiségek

-nem ítélkezni

-vidámabb lenni

-le kell szoknom a csúnya beszédről és arról hogy bedühödök

-nem minősítek másokat negatívan


Szerintem ami benned van, és amit nem szeretsz, az meg tud nyilvánulni pozitívabb formában is! Szóval ne mondd azt, hogy nem szeretsz Önmgaad lenni, csak ne így éld meg azt, ami Benned van, ezt kell gyakorolnod.

2015. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy röhögsz a saját vicceiden. Ha nem tartanád viccesnek nem mondanád el őket. Én sem tudok viccet mesélni, mert az elején elröhögöm, így inkább átáltam a helyzet komikumra. Egyébként szerintem kinövöd majd
2015. szept. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!