Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kövér vagyok és lusta. Szeretn...

Kövér vagyok és lusta. Szeretnék egészséges és szép lenni. Tudom mit csináljak, de hogy motiváljam magam?

Figyelt kérdés

A fő baj az, hogy hétvégén nagyanyámhoz kell mennem és ő főz és ennem kell, mert ha nem eszek kiborul, kitalál mindenfélét, kombinál és a családomon vezeti le a haragját.

Úgy gondoltam, hogy eszek nála csak keveset és ha nem vagyok nála akkor diétázom. Torna gyakorlatokat is végzek, és akkor csak leadok valamennyit. (kb 20-25kg kéne, ami elkeserítő)

Ez mind jó hogy így kitalálom, de ebben a melegben nagyon nem akaródzik. Hogy motiváljam magam? Rossz a közérzetem és utálom hogy ilyen csúnya vagyok, ha meglátok egy szép lányt az útcán ruhában akkor 100kilósnak érzem magam. Nem akarok elmenni otthonról, mert egyszerűen akármit veszek fel ocsmány vagyok.

Mivel hathatnék magamra, hogy rúgjam seggbe magam, mert fárasztó már ez szellemileg, hogy ilyen lusta nyomi vagyok?



2015. jún. 11. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
"Szeretnék egészséges és szép lenni." aZ ELSÖ SZOT CSERÉLD AKAROK-ra.
2015. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kéne neked egy kutya, akivel sokat sétálhatsz és tömhetsz magad helyett.
2015. jún. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!