Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzzem le a gyávaságot?

Hogyan győzzem le a gyávaságot?

Figyelt kérdés

Gyáva vagyok szemtől szemben nőkkel ismerkedni.

Lehet ezen segíteni?



2015. szept. 5. 17:37
 1/5 Miike ***** válasza:
Hány éves is vagy? Szépséghibáid milyenek? Mi az, ami gátol, hogy megtedd? Semmi sem lehetetlen. Nekem pl. a fogaim romlanak, ami oda fog vezetni, hogy beültessek, de az drága, és sokáig kell még rá gyűjtnem. Továbbá 2 méteres vagyok, és elég vékony. Mindezek ellenére már évek óta tudom, hogy nőkkel szemtől szemben a legjobb ismerkedni, hiszen ott láthatóvá válnak a gesztusok is. A kifejezések is láthatóbbak, stb.
2015. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rizikó - Szemtől szemben? :D
2015. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
28 és sajnos félénk, gyáva.
2015. szept. 5. 18:04
 4/5 Miike ***** válasza:
Szépséghibáid?? Egyébként akarat kérdése ez. Én pl. magamat adom. Van, aki elfogadja, s van, aki hamar tudtomra adja, hogy nem vagyok az esete. Tehát akinek nem vagyok az esete, azzal miért is foglalkozzak később? Továbbá én is félénk vagyok kissé, és rámenős a legkevésbé sem. Mégis, az élet olyanná faragott, hogy nagyon nyitottá váltam, bárkivel képes vagyok szóba állni. A segítségnyújtás is előnyös, pláne munkahelyen. Ennyi idősen már neked is rendelkezned kell élettapasztalattal. Annyival legalábbis, hogy nőkkel is képes legyél szóba állni. Aki meg tetszik, annak meg egyenesen átadni érzésedet. Persze szóban. Aztán reagál valamit... Gyakori, hogy azt mondja, már van valakije. :D
2015. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
174, 69-70 kg, barna haj és barna szem, átlagost testalkat.
2015. szept. 6. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!