Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha csak haverjaim vannak?

Baj ha csak haverjaim vannak?

Figyelt kérdés
én egy 15 éves lány vagyok akinek nincsenek barátnői, csak haverjai. én ezt élvezem, hogy fiú bandákba vagyok, de mások szerint baj hogy nem vagyok nőies. egyfolytába a srácokkal lógok, rappet hallgatok (mr Busta, AK26, Beerseewalk...) rendőrnek készülök, szeretem a motorokat, autókat, fegyvereket, vadászatot. kedvenc színem a fekete. viszont jó tanuló vagyok, hűséges, a hülyéken átnézek, az igaz barátokért meg küzdök. baj ez úgy hogy lány vagyok?

2015. szept. 5. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Vagy kinövöd, vagy nem.

Ha nem,akkor se akarj más lenni,fogadd el magad,akkor mások is elfognak.

Nincs ezzel semmi baj,ahány ember,annyi egyéniség, annyi féle személyiség.

2015. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz. És az baj ha egyáltalán nem látok egy fiúban sem többet mint barát? Inkább elhülyülök velük, minthogy a pasimnak tekintsem bármelyiküket is. Próbáltak már felszedni, de mindíg visszautasítottam. Ez majd ugye változik? Nem akarok egész eletemben egyedül lenni?!
2015. szept. 5. 22:02
 3/8 veterán vas ***** válasza:

Semmi gond, ki fogod nőni.

Előbb-utóbb találkozol álmaid szőke hercegével, aki Barbie babázik, operettet hallgat és szeret mosni-főzni-takarítani.

Jó kis páros lesztek. ;)

2015. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
HEY! Ez tetszik! *-* xD
2015. szept. 5. 22:20
 5/8 veterán vas ***** válasza:

Azt hittem, hogy +sértődsz!

Ha 15 évesen még humorral is tudod kezelni ezt az "állapotot", akkor nyert ügyed van. :)

2015. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kössz! :P :)
2015. szept. 6. 07:19
 7/8 anonim ***** válasza:
a mrs bukta az ágytál az nem rap, hanem egy kalap sz@r.
2015. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én szeretem. Itéljetek el érte, sokan megtették már, majd lehet hogy megunom, lehet hogy nem, ez van. De azért jó sok rajongója van, és ő értük rappel, nem azokért akik utálják! A zene ilyen. Vagy szereted vagy nem.
2015. szept. 6. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!