Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most mutatkozik meg, hogy...

Most mutatkozik meg, hogy nincsenek is haverjaim? 19F

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk be faluról városba, de ez nem kellene, hogy azt jelentse, hogy teljesen elszakadtam a haverjaimtól, normális esetben. Mivel nyár eleje óta van barátnője 2 haveromnak is, a másik közeli pedig állatokkal foglalkozik, így egész nap nem ér rá semmire, max péntekenként bulizni, tehát így mindegyikőjük "elfoglalt". (Habár, ha annyira nem barátjuk lennék, akkor a barátnőzés mellett szakítanának rám egy kevés időt, de ezek szerint...)

Naponta látom Facen a képeket, hogy strandolnak, Balatonoznak, sütögetnek ismerőseim, én meg itthon ülök, mert nincs kivel mennem.. Anyám mondta, hogy eljön velem strandra, de most értitek, az egyáltalán nem olyan, mintha haverokkal elmennétek ökörködni. Azt is beszéltük nyár elején, hogy majd bérelünk faházat egy tó mellett, mert van a közelben és ott töltünk legalább 1 éjszakát vagy 2-t, mert van bulihely is a közelben és strand és sütögetni is lehetne, de nem érdekli már őket. Mondtam is nekik, hogy nagyon szép emberek, hogy, ha van nő, akkor a "barátok" mennek a levesbe és még nekik állt feljebb, hogy "majd rájövünk mi is, hogy milyen ez". (Tehát, ha lesz majd egy normális barátnőnk.) Mire jövünk rá? Arra, hogy szr emberek vagyunk és elfelejtjük a haverokat, ha van asszony? Volt már barátnőm, de nem hanyagoltam el a haverokat soha.

Tehát mindet összevetve, 2-3 hetente péntekenként bulizni eljönnének, oda is általában barátnővel, tehát, mintha ott sem lennének, de az, hogy lerészegedik mindenki egy este, az nekem nem fekszik annyira.

Itt városon is vannak ismerőseim, de 2 barátnőzik folyton, egész nyáron, a másik meg most ment el kempingelni haverjaival. Ennyi.

Remek egy nyár, mondhatom, ülök a panelban és nézegetem a képeket, hogy mások jól érzik magukat. Legalább jövőhéten átjön egy régebbi ismerősöm és sörözünk..

Más is van ilyen helyzetben?


2015. júl. 9. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Tuti nem volt még barátnőd.
2015. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt. Nem érdekem, hogy elhidd.
2015. júl. 9. 12:23
 3/12 anonim ***** válasza:
ezek valóban nem igazi barátok, keress más társaság után.
2015. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van olyan ismerősöm, akinek van már 1,5 éve és a kezdetektől fogva tartja a kapcsolatot a barátaival. Csak meg kell kicsit erőltetni magát az embernek és nem csak önzőnek lenni és eldobni magától a barátait a lány miatt.
2015. júl. 9. 12:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Keresnék, de sajnos nehezen ismerkedem, most főiskola lesz, így hátha lesznek normális ismerőseim, de ez csak nyár vége körül lesz..
2015. júl. 9. 12:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt látszik a nagy külömbség haver és barát között
2015. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az embereknek arra van idejük, amire akarják, hogy legyen.
2015. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Esetleg menj le egy edzőterembe, ott könnyebb ismerkedni, vagy akár egyedül strandra, sétálni.

Vannak kirándulást szervező csoportok, csatlakozz nyugodtan, ott sem mindenki ismeri egymást. Ne maradj a panelban egész nyáron.. Sok sikert neked! :)

2015. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kívánok neked egy barátot, nem ilyen haverokat...
2015. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a jó kívánságokat!

Terembe járok, 1 ismerősömmel, de vele csak oda szoktam, vagy vele is bulizni, ami azért nem ugyan az, mint egy egész napos strand vagy hasonló.

Holnap megyek buliba, de ez egy kiülős hely, ahol lehet beszélgetni is, hátha lesz valami.

2015. júl. 9. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!