Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ez az érzés ilyenkor?...

Normális ez az érzés ilyenkor? Erről szülőknek lehet beszélni vagy jobb nem elmondani? Lehet ennek valamilyen következménye?

Figyelt kérdés
Ha egy 16 éves fiú lefekszik egy jóval idősebb (40 éves) nővel, normális, ha szex közben az ágyban csak arra az időre, egy éjszakára felnőttnek érzi magát (pedig tudja, hogy nem az) és minden gondról megfeledkezik, másnap délelőtt, mikor felkel az ágyból meg borzasztó gyerekesnek, ostobának, meggondolatlannak és nagyon kínosan? Aztán meg gyávának, hogy otthon a szülők előtt úgy érzi, titkolnia kell? Erről tényleg jobb hallgatni otthon vagy inkább be kellene ismerni. Egyszerűen döntésképtelen.

2015. szept. 5. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Én nem mondanám el


De legalább belátta, hogy ez egy hülyeség volt, mégha csak másnap is

Az ember a saját hibáiból tanul :)

2015. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*Utolsó előtti mondat után kérdőjelet akartam volna írni, utolsó szónak döntésképtelenséget, csak lemaradt a vége a szónak.
2015. szept. 5. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Most csak azt szégyelled, hogy titkolod, vagy mást is?
2015. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ezt jobb,ha nem reklámozod otthon.

Gondolom egy felejthetetlen "élmény "volt,egy 40-es nő már tudja,hogyan kell bánni a faxal.

Ne érezd magad rosszul emiatt,nem kell.

Rosszul érezze magát az a nő,aki túl a 4. X-en lefekszik egy tinivel.

Te ne.

Legalább jó nő volt a "néni ",ugye nem egy bányarém?

Ha igen,pacsi!

Ha nagyon jó buksza, dupla pacsi!

Aztán okosan az élvezetekkel a jövőben... :D

2015. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a nore nezve sokkal kinosabb mert a fia lehetnel.
2015. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!