Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne észhez téríteni?

Hogyan lehetne észhez téríteni?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak és különköltöztek pár éve,én anyummal maradtam míg a bátyám a faterral.Más városban laktunk így a bátyámmal csak facebookon tartottam a kapcsolatot és kéthavonta,ha találkoztunk személyesen.Két hete vissza költöztem albérletbe az egyetem miatt és csak most látom huzamosabb ideig a bátyámat és látom,hogy nagyon nincs rendben.Külön lakásba él,a fater az üzleti dolgai miatt nem figyel rá,szerintem az is lehet hogy nem érdekli,csak pénzeli.Nem csinál semmit,csak veri el a "család" pénzét.Amióta itt vagyok szerintem nem láttam még "tiszta" állapotban.Tegnap is láttam egy kávézóba a haverjaival és odamentem köszönni,finoman szólva is erősen megvoltak zuhanva mindannyian,az egyikük épp tekerte a cigit,mit sem törődve velem vagy azokkal akik esetleg látják(Az egyikük a két perces ottlétem alatt kétszer kérdezte meg,hogy fizettek-e,láthatóan köze nem volt az élethez).Én is a barátnőmmel beültem valahova majd 10-15 perc múlva láttam ahogy elhúz az utcán az autójával,nem éppen a törvényes sebességkereteken belül.A lakásán egyszer jártam azóta,hatalmas kupi,legalább négy darab megkezdett cigis doboz,itt-ott pénz,a földön is.Ha idegen járna ott simán meglopná úgy,hogy észre sem venné a bátyám.Hogyan lehetne észhez téríteni?Ha így folytassa szerintem kifogja nyírni vagy a cucc,vagy Ő magát autóbalesetben...Ötletek?
2015. szept. 6. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
A dílerét nyomd fel a rendőrségen. Amíg az börtönbe lesz, addig a bátyád lehet hogy nem fog tudni mástól szerezni.
2015. szept. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!