Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, hogy ez a viselkedés...

Lányok, hogy ez a viselkedés mire utalhat nálatok?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok, van egy munkatársnőm, akivel olyan túl sokszor nem találkozom, mert épphogy érinti egymást kettőnk munkaideje, de azok a kis találkozások is igen rapszódikusak. Néha tök kedves velem, például sütött nekem sütit, meg kitakarította az asztalomat, látszik hogy a kedvembe akar járni, de amikor én oda szeretnék menni hozzá beszélgetni, kb egy perc múlva mániákusan, mintha menekülne előlem, elkezd hirtelen telefonozni, vagy kimegy cigizni, stb, így nem is tudok vele rendesen barátkozni. Mi lehet ennek az értelme így?

2015. szept. 7. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
ő akar inkább közeledni,és mikor te közeledsz,attól megriad vagy az nem szimpi neki.Valószínűleg vagy tényleg kedves csak így fejezi ki hogy ő kezdeményez,vagy be akar vágódni. Próbáld megfigyelni másokkal milyen.Attól még hogy menekül,lehet kedves és szimpatizálhat veled,csak ő olyan típus,hogy ő szeret közeledni mások felé.Beszélgess vele akkor mikor ő odamegy hozzád,mutass érdeklődést,de rámenősnek nem szabad lenni az ilyen típusú emberekkel,attól megriadnak.
2015. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!