Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez utalhat vmi betegségre (15/f)?

Tóth Péter Tamás kérdése:

Ez utalhat vmi betegségre (15/f)?

Figyelt kérdés

1. antiszociális vagyok, utálok emberekkel lenni

2. szoktak lenni dühkitöréseim:

-kicsik (havi 2-3 alkalommal, akkor 5-10 percig csak káromkodok, toporzékolok)

-nagyok (évente 1-2 alkalommal, 30-90 perc, elején elkap a sírógörcs, utána jön a tombolás, akkor káromkodok, mindent török, és repítek, majd megint egy sírógörcs, és levezetésképp káromkodás)

-érzem, hogy nemsokára jön egy szuper nagy dühkitörés (a nagyok előtt érzem, hogy ingerült vagyok, mostanában meg, hát...ennyire ingerült még nem voltam)

3. rontok a jegyeimen

4. nem érzek semmiféle szimpátiát

5. szoktam arról gondolkozni, hogy néha jobb lenne öngyilkosnak lenni, volt már olyan, amikor akkor 'ébredtem fel', amikor már a kés kb 2 centire volt a hasamtól

6. nekem a viselkedési formáim periódusokra osztható (egy évben):

-tél:

-agresszív, perverz, haragos

tavasz/ősz:

-depresszív, kevésbé agresszív, haragos

-nyár:

-haragos, morcos, kedvtelen mindenhez, nagyon perverz

7. félek az elutasítástól, ezért nem is szoktam kérdezni/kérni.



2015. ápr. 7. 01:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, ilyenkor éjszakánként szeretek fent lenni, mert kuss van, 100%ig ellehetek a gondolataimban, ilyenkor tudok tisztán gondolkozni, és ilyenkor tudok tisztán látni.
2015. ápr. 7. 01:17
 2/9 A kérdező kommentje:
Megrögzött hazudozó is vagyok, de nem vagyok figyelemigényes, nekem csak a gépre van igényem.
2015. ápr. 7. 01:34
 3/9 anonim válasza:

Nem vagyok szakértő, de szerintem ezek elég súlyos pszichopátiás tünetek. Gondolom, hogy elégedetlen vagy az életeddel, és a világgal. Ha orvoshoz fordulsz, az sokat javíthat az életminőségeden.

Ui: Olvasd el J. D. Salinger Zabhegyezőjét.

2015. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Azt hiszem, pszichológushoz kellene fordulnod, mert nagyon kényelmetlen így élni.Nem érdemes mindezt elszenvedni, ha pszichiáterhez küld, az sem gáz. Én is jártam és még néha járok pszichiáterhez, és élhetőbb az élet azóta.
2015. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem is hasonló tüneteim vannak 1-2kivételével. Szólj felnőttnek, én is azt tenném ha lehetne.15/l
2015. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt az orvossal az a problematika, hogy semennyi fölöslegünk nincsen, anyukámnak meg nem mondom meg, hogy menjünk nevelési tanácsadóhoz, mert nem hinné el, hogy ilyen vagyok (itthon nem mutatok ki neki semmit, csak a dührohamjaimat, meg az erősen antiszociális viselkedésemet, meg azt tudja, hogy én már egészen kiskoromtól nem mertem kérdezni, mert féltem az elutasítástól).
2015. ápr. 8. 19:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként pont ma éjszaka volt egy kis dührohamom, amikor bekattantam ( úgy éreztem, hogy vmit el kell törnöm, nem tudtam semmit sem találni, és aztán eszembe jutott, hogy van nálam pár kép, és azokat széttéptem, majd rám jött a sírógörcs, és vmi hajnali 3ig nem tudtam elaludni, iskolában a tanár beszólt nekem, ezeket alapból nem tűröm, nemhogy akkor, amikor volt egy dühkitörésem, és utána vagyok, tehát le szőke g*ciztem)
2015. ápr. 8. 19:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Szimpátia=empátia, csak nem szoktam sűrűn feljárni.
2015. ápr. 17. 18:30
 9/9 A kérdező kommentje:
És nem vettem észre a félregépelést.
2015. ápr. 17. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!