Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők, ha menstruáltok...

Lányok/nők, ha menstruáltok az nagyban kihat a viselkedésetekre?

Figyelt kérdés

Félre értés elkerülése véget, én is nő vagyok.

Azért tettem fel a kérdést, mert sokszor láttam már, hogy írták a nők, hogy a párjuk nem türelmes velük, amikor meg jön nekik. Ők káromkodnak, csapkodnak, törnek, zúznak, kis híján embert ölnek, s ezért a pasijuknak elege van.

Ti is csináltok ilyen durvaságokat?

Én részemről, sosem csapkodok, török, káromkodok (legalábbis nem többet, mint máskor), és nem viselkedek úgy, mint egy hp (nem házipálesz). Annyiban merül ki, hogy morgok a lavór felett, amikor a foltot akarom kivenni fehérneműkből, és fáj néha a hasam.

Ti hogy vagytok vele?



2015. szept. 7. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kérdést célravezetőbb lenne a férfiak körében feltenni, mert a nők hajlamosak a saját viselkedésbeli eltéréseiknek jelentőségét elbagatelizálni.
2015. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Én csak morcos vagyok,először nem értette a párom, hogy mivan :D

Aztán azóta szólok neki, így tudja, hogy nem haragszom rá, csak ilyenkor békén kell kicsit hagyni.

2015. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


#1: azt vettem észre, hogy tök mindegy, hogy teszem ki a kérdést úgyis mindenki írni fog aki akar, sőt ha a nőknek címzem akkor legtöbbször férfiak írnak :D


#2: mau :3

2015. szept. 7. 14:21
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Én egyáltalán nem vagyok ilyenkor (sem) elviselhetetlen.

Max. annyi bajom van, hogy fáj a hasam. De akkor sem őrjöngök meg hisztizek, csak várom, hogy lepihenhessek vagy hogy hasson a gyógyszer.

A párom nem idegesít.

Egy dolog van, amit észrevettem, hogy érzékenyebb vagyok. Pl. olyan filmeket elérzékenyülök, amiken egyébként nem.

2015. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Én nem török, zúzok, hanem inkább befelé fordulóbbá válok. Alig lehet előcsalogatni olyankor.
2015. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Én rémesen hisztis vagyok olyankor.

Nem török-zúzok, csak kb fél perc alatt felhúzom magam az egekig olyasmiken is, amiket egyébként egy legyintéssel elintézek alapjáraton. Meg sokat üvöltök. :)


Ilyen kis ideggombóc vagyok olyankor, de már előtte pár nappal kezdődik.


A férjem már megszokta. Nem szereti nyilán, de megszokta. :D Mondjuk ha kitomboltam magam rögtön megyek bocsánatot kérni amúgy és kiengesztelni. :)

2015. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6: Mormolja a férjed, hogy: "a bocsi sütikért kibírom, a bocsi sütikért kibírom", mint egy imát? :D
2015. szept. 7. 14:33
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Igen, határozottan kihat a viselkedésemre. A " káromkodnak, csapkodnak, törnek, zúznak, kis híján embert ölnek, s ezért a pasijuknak elege van. " erős túlzásnak tűnik a szememben, persze biztos van ilyen is. Okos férfi ilyenkor békén hagyja az asszonyt, főleg ha tudja hogy az PMS-tól szenved. Nálam megvan az ingerlékenység, a fájdalmak, jó pár egyébbel fűszerezve. Ettől még a szegény pasi nem áldozat. Megtanulhatja kezelni a helyzetet, nem kell személyes sértésnek venni a "női hisztit" ahogy kedvesen nevezte egy férfi családtagom.
2015. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

Igen, körülbelül. :D


Hát figy, így vett el, tudta, hogy ilyen vagyok. :) Ne panaszkodjon. :D

Bár mondta, hogy a legelsőnél elgondolkodott a szakításon. :D:D

2015. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#8: Igen, azért írtam ki a kérdést, mert szerintem is erős túlzás ez a törés-zúzás. Na, meg azt sem mondom, hogy a férfi az áldozat.


#9: Cukik vagytok. :D

2015. szept. 7. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!