Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évre visszamenőleg...

Hány évre visszamenőleg tudtok visszaemlékezni, hogy egy ismerős hogy néz ki (nem az arcára gondolok, hanem testalkatra, öltözködésre)?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5-6 év max.
2015. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15 évre visszamenőleg gond nélkül, de az én memóriám jobb az átlagnál.
2015. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak 25 éves vagyok, de simán emlékszem az óvónénik kinézetére, de még az ovistársaim jó részére is. Szóval olyan 20 évre visszamenőleg.
2015. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem van az óvodából is pár olyan akikre emlékszem.

Akik közelebb álltak hozzám, azokra jobban vissza tudok emlékezni. Érzésekre, képekre, hangokra is.


Pl fel tudom idézni magamban azt, ahogy gyerekkoromban a nagymamám mély hangon dumál a szürke köntösében és a barna harisnyájában, barna cipőben. Kávé van az egyik kezében, a másikkal meg mutogat ahogy magyaráz.


Vagy amikor pl ül a szomszédban és én átmegyek érte hogy jöjjön haza. Emlékszem a szomszédjára is, de annak a ruhájára már nem. A macskájára igen, mert gondolom gyerekként nekem az fontosabb volt.


Szerintem nincs ilyen hogy hány évig emlékszem vissza. Pl egy vevőre aki tegnap bejött a munkahelyemre, már nem emlékszem. Gondolom azért mert nem érdekelt, az agyam ignorálta.

2015. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert híztam 20-25 kilót (aminek a leadás foylamatban van), és abban reménykedem, hogy így nem ismertek fel az ismerőseim..
2015. szept. 7. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire érdekeltek. Pár ovistársamra vissza tudok emlékezni, míg az általános és gimis osztálytársaim közül soknak már nem rémlik az arca. Nem kedveltem őket, nem foglalkoztam velük.

Amúgy azt tapasztaltam, hogy az általános iskolai volt osztálytársaim (akik a szüleimmel egy városban laknak és néha látom őket) nem ismernek fel, elmennek mellettem vagy úgy néznek meg, ahogy egy idegent szokás. Pedig nem változtam sokat, csak a hajam színe lett más.

25/L

2015. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok még, testalkatra csak akkor emlékszem ha az illető kirívóan kövér vagy sovány volt, az öltözködésére általában csak akkor, ha sok időt töltöttem vele és kedveltem az illetőt vagy tetszettek a ruhái.
2015. szept. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17 vagyok, szóval még nem sok mindenre emlékszek, de az általános alsós osztálytársaimra még igen :D
2015. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szerintetek felismertek ekkora túlsúllyal ? Annyira remélem ,hogy nem...
2015. szept. 7. 20:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ismernek fel


[link]

Nézd ő is meghízott

[link]

és ez a fej, nem hasonlít az előző képre sem

[link]

aztán lefogyott, és itt már nem hasonlít az első képre

[link]

2015. szept. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!