Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem irritál, ha írok...

Csak engem irritál, ha írok valamit valakinek és csak egy "értem" rá a válasza?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem undok dolog, hogy én írok több sort, ő meg csak idenyög egy értemet? Nekem ez teljesen arra utal, hogy magasról sz*rik arra amit írok, vagy nem azt jelenti ez?
2015. szept. 7. 18:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért, köteles válaszolni 10 sorban?
2015. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Én akkor szoktam azt írni, hogy értem mikor felfogtam, elolvastam, de nem tudom mit válaszoljak rá.
2015. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti, hogy nem akar tovább beszélni veled,mostanában ez a lekoptatószöveg.
2015. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért undok válasz? Nem azt írja, hogy "Ez ki a f***szt érdekel", az undok és bunkó lenne.

Értem = megértettem, oké, zsír, f***sza

Vagy ahogy itt írta valaki, ez olyan "most erre nem tudok mit mondani" válasz.

Nem igazán értem, hogy miért kéne mindig regényeket válaszolni...

2015. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem csak téged.

Biztos van más ilyen ideggyenge hülye is.

2015. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Volt egy szomszédom, aki beszélt valamit hozzám, erre azt mondtam neki, hogy "ez érdekes". Ő meg arra akadt ki és visszakérdezett. Mi az, hogy érdekes? Mi érdekes ebben? Nem tudtam rá válaszolni. Persze, egyáltalán nem érdekelt, hogy mit mond, csak már le akartam lépni. Ez az "értem" is lehet néha ilyen, de lehet az is hogy tényleg csak nem tud mit mondani rá.
2015. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem tud az ilyen ember választékosan beszélni, nincs szókincse, nem tud érvelni, témát felvenni, leadni. Nem olvasott.
2015. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Vagy játszik veled, mert a teljes egyéniségét el akarja rejteni előled, meg az érzéseit. Akkor fordul elő ez a reakció.
2015. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hallod megadom az exem emailcímét ő mindig leosztott ha írt egy sort, én meg annyit írtam, hogy oké. Vagy ha úgy köszöntem el,hogy "szia" és még egy szmájlit se tettem utána átharapta a torkomat :DD
2015. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ti mégis, mi a lóf-ról beszéltek??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Mi az, hogy le akar rázni?

Mi az, hogy nem tud rá mit mondani?

Mi az, hogy nem tud választékosan beszélni?

Mi az, hogy játszik veled?

Mi az, hogy akkor fordul ez elő?


Teljesen elborult az elmétek? Vagy be vagytok rúgva, vagy mi a szart szívtatok?!


Ez egy kérdezős oldal.

Többek között arra való, hogy ha valaki nem ért valamit, az megkérdezze.

Ha válasz jön rá, akkor ha jó a válasz, megérti, amit addig nem értett.


Nem olyan bonyolult ez a magyar nyelv!

Az "értem" akár még azt is jelentheti, hogy "értem"!


Ez gondolom most baromira lesokkolt néhány embert!

Na, majd ha ezeknek az embereknek újraindulnak az agyi áramkörei, Akkor javaslom nekik, hogy gondolják át ezeket a "mit jelent az, ha valaki ezt mondja, meg azt mondja" kezdetű kérdéseket, mert általában ezek az agyonkomplikálós emberek szoktak minden szart belemagyarázni mindenbe, ami fényévekre van a a valóságtól.

És tegyék fel magukban a kérdést: Vajon nem azt jelenti, amit mond?

Láss csodát, egy csapásra értelmet fognak nyerni a szavak!

2015. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!