Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem irritál, ha írok...

Csak engem irritál, ha írok valamit valakinek és csak egy "értem" rá a válasza?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem undok dolog, hogy én írok több sort, ő meg csak idenyög egy értemet? Nekem ez teljesen arra utal, hogy magasról sz*rik arra amit írok, vagy nem azt jelenti ez?
2015. szept. 7. 18:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

10. Most elég bután fogod magad érezni, de nem foglak megalázni, inkább elmagyarázom mi volt a kérdés.


A kérdező arra értette a kérdést, hogy ha beszélget valakivel és több sort ír neki és annyi rá a válasz, hogy "értem"

Nagyon szép amit leírtál és jogos is lenne a kiakadásod ha az lenne a kérdés amire válaszoltál. Javaslom, gyakorold még az értő olvasást .

2015. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11: Rád is rád fér, mert amit válaszoltam, az nem csak erre az oldalra érvényes, hanem bármilyen kommunikációra.

Bármilyen formában.

Ha gondolod bővebben is kifejtem, ha ennyiből nem tudod felfogni. Van ilyen, nem kell szégyellni, nem osztják egyformán az észt.

2015. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Beláttad, hogy nem értetted meg a kérdést és nem a kérdésre válaszoltál és ez miatt, hogy az egód megmaradjon engem támadsz és próbálsz mentegetőzni.
2015. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Haha! :)

Nagyon kevés vagy hozzám, ha ennyit tudsz felhozni...

2015. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én nem akarok vitázni,azt meghagyom neked, csak közöltem, hogy hülyeséget írtál a 10. válaszodba, vagy elfogadod vagy nem,engem nem érdekel.
2015. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én meg közöltem, hogy ezek szerint túlságosan ostoba vagy ahhoz, hogy a lényeget megértsd, és magadat teszed nevetségessé azzal, hogy a szövegkörnyezetbe próbálsz belekötni. Ezért vagy hozzám kevés, mert az érdemi vitára méltatlan vagy.
2015. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez a baj a túl büszke emberekkel, nem képesek elismerni, hogy tévedtek, hanem szidják a másikat, hogy felsőbb rangúnak mutassák magukat.
2015. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Helyesen: mutatják !
2015. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
(Csak hogy nehogy megint problémáid legyenek a lényeg megértésével, az előző válaszom meg arról szólt, hogy a hülyékkel meg az a baj, hogy írni-olvasni nem tudnak.)
2015. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mondja az aki a kérdést se tudta értelmezni :D
2015. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!