Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálnak még az idegenek...

Miért utálnak még az idegenek is? L

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos lány vagyok, külsőre magamnálm egyszerűbbet, hétköznapibbat nem ismerek. Az öltözködésem is egyszerű, nincs sok ruhám.

Általában egyedül megyek mindenhová. Ennek ellenére mindenki nagyon undokul beszél rólam. A házmester, a vevők a boltban, ahol dolgozom, a metrón...

Egyszer átjött a házmester javítani valamit. Kedves voltam, vittem neki széket meg ilyenek. Erre, amikor befejezte, és rémes kupit hagyott: "Takaríts ki, mademoiselle"

Ma a metrón direkt úgy álltam, hogy elférjenek tőlem. Egy fickó azonban nem akarta, hogy mellé álljak, ezért szó nélkül akkorát lökött belém, hogy majdnem kiestem az egyensúlyomból. Arrébb álltam kicsivel, de úgy, hogy a leszállók még mindig kényelmesen elférjenek tőlem. Egy hatvan-hetven közti bácsi meg elkezdett ordítani, hogy nem fér el tőlem, de ahelyett, hogy emberi hangnemben megkért volna, inkább elkezdett üvölteni, hogy "Fenséges asszonyom!" nézte mindenki, hogy mi a baja. Erre néz rám, és még jobban kiabál, hogy "Őnagysága Erzsébet királynő! Menjen már!"

Csak én voltam nő a közelben, és még mindig nem értem, hogy nem fért el tőlem, mikor vékony vagyok.

De amikor munkát kerestem, a nő, akit nem is ismerek, egy ismerősöm ismerőse megmondta, akárkit felvenne, csak engem nem, és odahívott még 10 embert, akiknek már volt állása, és próbálta rájuk tuktmálni azt a munkát (árufeltöltés), mert szerinte én biztos olyan vagyok, aki csak nézni tudja, ahogy mások dolgoznak.

Egy fiúismerősömnek a barátnője megmondta, akárkivel barátkozhat, csak velem nem, pedig csak képen látott.



Mi a fene baj van velem?


2015. szept. 8. 17:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Látatlanban nem tudom megmondani, de arra tippelnék, hogy nagyon ellenszenves a külsőd.
2015. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mit értesz az ellenszenves alatt?
2015. szept. 8. 17:45
 3/18 opened paradise ***** válasza:
Szerintem ezek csak véletlen egybeesések,ne aggódj! :)
2015. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Milyen ruhákat hordassz? A hajad hogy hordod? A leírásod alapján szürke hosszú szoknyában és göndör, összekontyolt hajjal képzellek el. :D
2015. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A hajam mell alá ér, termsézetes szőke, és egyenes. Lófarokban vagy kibontva hordom. Inkább nadrágban járok (kék és szürke farmereket hordok), van szoknyám is, de csak térd fölé érő "pörgős", hosszú nincsen.
2015. szept. 8. 17:58
 6/18 A kérdező kommentje:
Jah, amugy színekből meg mindent a fehértől a feketéig, csak az élénk, neonos árnyalatokat meg az állatmintát kerülöm,a basic ruhadarabokat szeretem.
2015. szept. 8. 17:59
 7/18 anonim ***** válasza:
Sok a bunkó ember, szard le őket!
2015. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Képpel egyszerűbb lenne, vannak olyan emberek akiknek végtelenül ellenszenves a feje/kisugárzása
2015. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ide nem akarok kitenni, privátban elküldöm annak, aki kéri
2015. szept. 8. 18:45
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor küldheted
2015. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!