Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért utálnak engemet aki nem...

Mért utálnak engemet aki nem is ismer oda megyek elsőnek beszélgetni egy lányhoz és olyan durván beszél amikor elsőnek megszólítóm és sok ilyen van vajon miért? Pedig én rendes vagyok mindenkivel

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Amikó oda míssz mit mondasz néki?
2015. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd jobban?
2015. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy beszélsz, ahogy írsz, akkor nem csodálom, hogy elhajtanak, mint a magzatot!

:D


Mindig dicsérd meg az alakjukat, és aztán hívd meg őket egy italra, az segít!


Példamondat: "Jó a csöcsöd kő' kóla?

2015. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert a fiatal magyar nők 95 százaléka iszonyatosan bunkó alapból.
2015. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

pl a tajszolas nem lehet indok az ellenseges viselkedesre, akkor sem, ha a valosagban is igy beszel a kerdezo ( ha csak nem kamu a kerdes)

egyebkent sokan bunkok es inkabb elhajtanak, mintsem valtsanak az illetovel 2-3 szot. engem mindig arra neveltek, hogy azzal is legyek udvarias es kedves, aki nem szimpatikus, es ahhoz is legyen jo szavam, akit nem ismerek. szeretem latni ennek eredmenyet: ha barki leszolit barhol, mindig szivesen valaszolok / segitek, ha tudok.

2015. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet rossz a fellépésed
2015. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi alapján mész oda? Jelzett előtte, hogy ismerkedni akarna veled, nézett téged, rádmosolygott, vagy csak te úgy döntöttél, hogy odamész, aztán hátha szerencséd lesz? Mint a piacon, "friss, guszta az áru, odamegyek és beállok a sorba"?
2015. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!