Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen emberre mondanátok...

Ti milyen emberre mondanátok azt, hogy unalmas, átlagos, szürke, semmilyen? Mi jellemző egy ilyen emberre?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Akit semmi sem érdekel. Nincs semmi, amit igazán szeret csinálni. És itt nem az evés, ivás, tv nézés szintű dolgokra gondolok. Hanem mindenféle hobbikra, időtöltésekre.

Nekem az is unalmas, aki mindig ugyanazt csinálja. Pl. csak egyfajta kikapcsolódási formát ismer.

Az is unalmas, amikor valaki csak egy dologról beszél állandóan, folyamatosan, olyanoknak, akiket az nem érdekel. Pl. egy ismerősöm fut és csak a futásról tud beszélni. De nem érdekel senkit sem. Én is sportolok, csak mást, de nem fárasztok vele senkit sem, csak ha kérdeznek róla valamit.

Aki egy beszűkült kis világban él, nincsenek igazán tapasztalatai az élet különböző területeiről.

2015. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen ember, maximum nem kommunikál megfelelően, vagy bizonyos okok miatt teljesen magába fordult, vagy apátiába került.De hétköznapi értelemben az is lehet hogy nem menő, nem követi a trendeket, de ez szerintem kifejezetten nem hiba.
2015. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Egoizmus.

Igénytelenség a környezetre, és érdektelenség a környezettel szemben.

Érdektelenség az információra, kúltúrára, ismeretre.

A kultúra számára a filmnézés maximum,meg a sziget, meg a hétvégi tajtrészegségig való ivászatok, dorbézálások, buli hegyek de az tömegével.

Fizikai szükségletnek tartja a szex-et, de arra már nem figyel, hogy minőségi legyen, hanem db-ra megy és tök mindegy számára hogy kivel.

Az egyetlen motiváló erő számára a pénz. Simán lefizethető és megvásárolható. Korrupt és korrumpálható. Az érdekei alapján simán átgyalogol a másik emberen.

Testkultusz.

2015. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi hobbija, mindent úgy csinál, mint a többi ember. Gondolkodása, tettei, vágyai, ízlése mind mainstream.
2015. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!