Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichológusok, szerintetek...

Pszichológusok, szerintetek laikusként hasznos lenne számomra ez a könyv ha érdekel a pszichológia?

Figyelt kérdés
Tudom ez még bizonyára nagyon a felszíne de hasznomra válna ez a könyv?Mert nagyon érdekel a pszichológia és szeretnék kicsit megismerkedni vele.
2015. szept. 9. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:
2015. szept. 9. 18:59
 2/6 anonim ***** válasza:

erre most komolyan, milyen választ vársz?

ne a viselkedéspszichológiával kezdd, ne is térj ki más témakörökre...persze, hogy jó, alapnak..hiszen mindent úgy tanul meg az ember, hogy előtte az alapokat elsajátítja..

2015. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég egyértelmű a kérdés, ha jó a könyv akkor elég rábólintani ha meg nem akkor azt gondoltam, hogy valaki ajánl egy jobbat.
2015. szept. 9. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez jó.

Ezen kívül amit én alapnak ajánlanék, az az Atkinson: Pszichológia, kicsit olvasmányosabb, mint ez.

2015. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Atkinson féle könyvet én is ajánlom. Érdekes, olvasmányos, és teljesen érthető laikusoknak is.
2015. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Inkább Atkinsonnal kezdenék én is a helyedben,mint az Oláh könyvvel.
2015. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!