Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Havonta mennyi milyen összegér...

Havonta mennyi milyen összegér vállalnád be, hogy 1-2 hónapig egy személyautóban lakj?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
200.000 forint / hó -ért bevállalnám.
2015. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Évszaktól függ. Nyáron simán bevállalom akár 150.000-ért, tehát egy átlag fizetésért, buli lenne. De a tél az más, az már kihívás és veszélyes. Télen legyen 800.000. De legyen kombi, hogy eldöntöm az üléseket, akkor elnyúlva tudjak hátul aludni.
2015. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gnoomage ***** válasza:
Azért az se mindegy milyen autó, mert 1 golfban meg se próbálnám, de egy nagy terepjáró vagy nagyobb belsőterű kocsival lehet simán. De azért 500000/hónap biztos lenne,
2015. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
suziki swiftben nyomom, majdnem 250 ért (ill. ennyit spórolok így)! csak azért kérdezem, hogy van-e még olyen normálatlan ember, mint én.
2015. szept. 10. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Hol parkol az autó?

Hogy van fűtésed?

2015. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen szempontból elég marhaság kifordítani egy kérdést. Nekem ha fizetnének se laknék autóba, de ha nincs pénzem és nincs más akkor meg ingyen is megteszem jobb híján.


Ha meg ennyit spórolsz, akkor egyszerűbb lenne bérelned egy kis szobát.


De ha már autó, nem tudsz kényelmesen lefeküdni, nyáron meleg, télen hideg, kis dolgot, nagy dolgot hogyan végzed, nem tudsz kulturáltan enni, mosogatni, nem tudsz fürdeni, fogat mosni.


Igazából mondjuk az is számít, mennyire életvitel szerűen vagy ott. Ha a wc, fürdés megoldható valahol, akkor aludni már el lehet ott, bár akkor már inkább sátor, hálózsák.

2015. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

németországban vagyok már 2 éve.

magyarországon fizetek 2 házat(az egyik marha nagy), üresen áll. itt németben fizetek egy albérletet( kell a bejelentett cím), üresen áll, (ez eddig majdnem 1000 euró)

a munkám miatt folyamatosan úton vagyok, most Karsruhe mellett vagyok. a munkáltatóm külön ad pénzt az utazásokra, szállásra. de ezt a pénzt ameddig tehetem, inkább elteszem.

napi 25 eurónál olcsóbban nincs szállás, az több, mint 200 ezer ft havonta. zuhanyzás: a legtöbb helyen, ahova küldenek, vagy benzikút 2-3 euró, mosás 2-4euró (heti 2x elég) az alvás kissé kényelmetlen ugyan, de megszoktam.

2015. szept. 11. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!