Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik munkát vállalnád el?...

Melyik munkát vállalnád el? Ami jobban fizet, vagy ahol van előrelépési lehetőség?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy cégnél dolgozok, ahol nem keresek rosszul, de a munkámnak abszolút nincs köze a végzettségemhez. Most felajánlottak egy másik lehetőséget, ahol azzal foglalkoznék, ami a szakmám, és később referenciaként is nagyon jól mutatna, viszont a fizetés nem túl magas. Nem tudom mit csináljak. Ti váltanátok a helyemben?

2015. aug. 24. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, most mit csinálsz, mert attól függetlenül, hogy nincs köze a végzettségedhez, még lehet tapasztalat. Én pl. webfejlesztőként dolgozom vegyészmérnök végzettséggel, és örülök ennek, nem váltanék csak azért alacsonyabb fizetésre, mert olyan diplomám van.
2015. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg értékesítésen dolgozom, a munkahelyet szeretem, de magát a munkát nem igazán. A végzettségem szerint fordító vagyok, és a másik helyen ezzel foglalkozhatnék. A későbbiekben jobban szeretnék ezen a pályán továbbmenni.
2015. aug. 24. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:

ez esetben én váltanék.


Már rájöttem, hogyha élvezem amit csinálok, akkor reggelente jobb érzéssel kelek fel és gyorsabban is telik a nap.

2015. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Pénz vagy élvezetes munka. Amikor elkezdtem dolgozni, akkor nem érdekelt, hogy mit csinálok csak dolgozni akartam és mindent elvállaltam, amit a főnök rám bízott. Igen csak alul voltam fizetve, viszont amikor mengutam a munkámat (2,5 év után), akkor sikerült egy olyan helyre menni, ahol jól fizetnek és azt csinálhatom, amit akarok. Ha nem sikerült volna bejutni, akkor a fizetésemet áldoztam volna be a munka kedvéért, mert inkább kelek fel egy kicsit szegényebben, de boldogan, mint gazdagabban, de depressziósan. Napi 8 órát nem mindegy, hogy mivel tölti el az ember.
2015. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!