Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elkényeztetett egy ilyen lány?

Elkényeztetett egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Ha pl egy vásárlás alkalmával simán otthagy a boltban 30 ezret ruhákra, ha meglát egy parfümöt 15-20 ezerért, és megtetszik neki, megveszi, a TBS-ben vásárol kozmetikumokat (viszonyításképp: egy 200ml-a testvaj 6000Ft)...

Elkényeztetett libának tartanátok egy ilyen lányt?


2015. szept. 10. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi az a TBS.
2015. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány szegény embernek segített?
2015. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1! the body shop márka
2015. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ennyiből annyit gondolnék, hogy van pénze. A szüleinek.


Viszont, ha elfogy egyszer, mert bármi lehet, a kislány hoppon marad, ha így folytatja.

2015. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább azt írd le, hogy havonta mennyit költ ilyesmikre, mert ha ruhát vásárolok nekem is min 30-40ezer a végösszeg, de csak úgy 2 évente vagy még ritkábban vásárolok ruhát.
2015. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is a lushban vásárolok, meg a the body shopban, senkinek semmi köze hozzá ;)
2015. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#3 Köszönöm!
2015. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a leírt összegek milyen időkőzönként mennek el. Ha hetente, akkor eléggé elkényeztetett, de ha évente, akkor nme probléma. Bár nagy valószínűséggel elégge elkébyzetetett, így a leírásod alapján, de hát ő tudja, hogy mire akarja költeni apuci, anyuci pénzét.
2015. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, csak nagy igényű. Én meg a húgom ugyanabban a családban nőttünk fel, ugyanúgy neveltek minket, sőt, mivel ő a kisebb, még inkább több dolog meg volt neki engedve, kevsebb elvárást támasztottak felé a szüleink, felnőtt korunkra én nagy igényű lettem, jobban költöm a pénzt, ő meg ritkán vásárol, akkor is turkálóban vagy a legolcsóbb, leggagyibb cuccokat, pedig nem rosszabb az anyagi helyzete, mint nekem. Egyszerűen nem érdeklik a külsőségek. Ez teljesen személyiségfüggő.

Mondjuk én nem vásárolok a TBS-ben, mert nem szeretem :D

2015. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Konyorgom ne erdekeljen mar, hogy mi mit gondolunk! Igenyes vagy, szereted az markas, jo cuccokat. Ettol meg nem vagy elkenyeztetett liba. ;)
2015. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!