Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltűnt már másnak is, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltűnt már másnak is, hogy ha fájlalod, milyen sok a felszínes/elkényeztetett lány, egyből jön 3-4 "kivétel" aki majd kikéri magának, de ha beszélgetni kezdtek, róluk derül ki leginkább, mennyire sekélyesek?

Figyelt kérdés

Mindenki a kivétel közé sorolja magát. De akkor miért születik ennyi párkapcsolati problémáról szóló kérdés? Kicsivel több emberismeret és reális önértékelés nem ártana, kezd fárasztó lenni az irány ahova tartotok.


Az iszonyat kevés kivételnek boldog nőnapot, 100-ból 1 talán tényleg nem él vissza vele, ők megérdemlik a felköszöntést.


2015. márc. 8. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Már a boldog nőnapoddal is visszaélnek? Hát milyen világot élünk? Feldugták a seggedbe a virágot?
2015. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 CptTomato ***** válasza:

Ez nem csak az ilyen emberekkel van így bármilyen felvetést teszel fel valakikről általánosságban akkor azt magukra vehetik, de még ha nem is veszik magukra akkor is lehet hogy annyira maguknak érzik az "ügyet" hogy saját példájukkal próbálják megvédeni.

Ilyenek az emberek amikor névtelenül elbújnak az internet mögé...bevallom néha én is.... sajnos nem sajnos ez normális.

2015. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kérdést nem a nőnap szülte, de mivel március 8 van, ma egyetlen olyan kérdést sem tehetsz fel ami nem vegytiszta dicséret, mert valaki biztos benyögi, "na szép nőnapi köszöntés".
2015. márc. 8. 11:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, hogy itt is felköszöntöd a nőket. :)
2015. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
A hozzád hasonló rinyagépek szerint MINDEN nő sekélyes, aki nem akarja azonnal széttenni neked a lábát, miután leírtad hogy csóró vagy, kicsi a pö.csöd és anyádékkal laksz még 30 évesen is.
2015. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5, ha szokásod lenne az értelmes társalgás, talán másokról is feltételeznéd. Se panasz, se lefektetési szándék nem váltja ki, kár volt ide böfögnöd a saját problémáidat, ne magadból indulj ki.
2015. márc. 8. 12:47
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Te vagy sekélyes és felszínes. Nem igazán zavar, hogy neked tetszik-e az irány, ahova tartok. Az én választásom, az én életem. Te foglalkozz a sajátoddal...
2015. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6, sajátod csak addig marad, amíg nem vagy párkapcsolatban és nem hatsz ezzel más életére.
2015. márc. 8. 12:55
 9/11 anonim ***** válasza:
a legnagyobb ku*rva is kikére magának, hogy ő bizony nem az! ilyenek a nők.
2015. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Számozás miatt nem, #6, hanem #7. De lehet konkrét példával kellett volna kiírni, mert eddig csak trollkodás és leugatás lett a válasz, semmi rendes érv vagy normális hozzáállás. Mintha a napi több száz kérdés ami mind félresikerült párkapcsolatról meg csalódásokról szól, csak úgy a semmiből jönne, azt még véletlenül sem veszitek észre, az nem is létezik.


Lehet egyáltalán bármit is rendesen megbeszélni ezen az oldalon?

2015. márc. 8. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!