Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj, ha valakinek...

Miért baj, ha valakinek nincsenek céljai?

Figyelt kérdés
Ezen kérdésemet egy másik ihlette,melyben a lányok kijelentette,hogy nem járna olyan férfival,akinek nincsenek céljai. Nem értem,hogy miért kell? Attól,hogy valakinek nincsenek,még lehet értékes ember. Másrészt, már nem elég már,ha jóképű,magas a férfi,céljainak is kell lenniük.
2015. szept. 11. 04:57
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
90%

En nem tudok az olyan emberrel mit kezdeni, akinek nincs celja. Ezt a hozzaallast nem tudnam elviselni es szanalmasnak tartom, mar bocsi.


Nekem nokent vannak celjaim es el is erem oket. A ferfi is legyen ilyen, aki velem van.


Es nem az ertekessegrol van szo, de cel nelkul minek elni? Akkor mi eltet?

2015. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Csak úgy létezem. Nincs kitartásom,akármibe kezdek,félbehagyom.
2015. szept. 11. 12:59
 13/39 A kérdező kommentje:

"Tanulni mindig lehet valamit, otthon is, pl. programozáshoz, nyelvtanuláshoz elég jó anyagok vannak a neten. " A programozáshoz hülye vagyok. Megláttam a programkódokat,azt mondtam jó mvan,ez nekem kínai.


Ami közel áll hozzám,az a kábel tv-szerelő szakma,csak nem tudom,hol lehet tanulni.

2015. szept. 11. 13:06
 14/39 anonim ***** válasza:
56%

Ahogy írták: egy nő végigpörgeti a variációkat, csakhogy nem ásó-kapáig, hanem egész élete végéig. A nő gyereket akar, mert mint egy számítógépbe a legtöbbünkbe bele van programozva. A gyereket meg el kell tartani.. és nem egyedül akarja eltartani. Ezen kívül igen, kell valaki, aki okosabb és erősebb mint ő. Akinek ő segít előre jutni (és nem megcsinálni helyette mindent), akire büszke lehet, akinek hátteret adhat.


Az, akinek nincs célja előbb-utóbb eljut arra, hogy a közmunka elég, majd ha nincs közmunka akkor túrsz a kukából, vagy mi lesz veled? Te ha szeretsz valakit ezt az életet akarod adni Neki? Én se vagyok túl ambíciózus, de ettől a hideg rázna.

Mitől vagy értékes, ha tengsz-lengsz?

Lehetsz értékes, ha csóró vagy és törtető.


Ha csóró vagy és nem érdekel semmi és semmi, még önmagad sem akkor mi az amit Te értékesnek látsz magadban? Komolyan kíváncsivá tettél, hogy Te mit látsz értéknek? Mi az amitől önmagadat értékesnek látod?

2015. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Kedves vagyok az emberekkel többnyire. Nagy dolog,nem vagyok ambíciózus.


Nagy ügy,nem lesz senkim. Majd járok k*rvázni.

2015. szept. 11. 13:16
 16/39 A kérdező kommentje:
Mint már korábban írtam,hiába tűzök ki célokat,hamar lemondok róluk. Ez nálam is egyfajta program.
2015. szept. 11. 13:20
 17/39 anonim ***** válasza:
Most komolyan ezt kérdezed, hogy miért baj, ha valaki megtörten, enerváltan teng-leng az életben, és már a saját sorsa sem érdekli?
2015. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Nem lehet mindenki szuper-ambiciózus.

Nézzük pozitív oldalról: nem segélyen tengődöm,hanem megdolgozok a pénzért. Innen nézve kicsit más a leányzó fekvése.

2015. szept. 11. 13:41
 19/39 anonim ***** válasza:

"Csak úgy létezem."

Csak akkor ne várd el, hogy ebben bárki partnered lesz. Minek unatkozzon melletted egy csaj, ha találhat sokkal érdekesebb férfit is.


"Nincs kitartásom,akármibe kezdek,félbehagyom."

Ez a legnagyobb lúzerség. És nem csak a csajok nem szeretik, hanem senki. Volt ilyen ismerősöm, fárasztó egy idő után hogy minden nap új ötlettel áll elő hogy ő mi lesz az életben, de tenni semmit nem tesz érte. Hogy akarsz így barátnőt, családot? Mikor még a saját életeddel sem tudsz mit kezdeni.


"Ami közel áll hozzám,az a kábel tv-szerelő szakma,csak nem tudom,hol lehet tanulni."

Egyrészt nézz utána, másrészt lehet rosszul gondolom, de hív még bárki "kábeltévé szerelőt"? Mai lapos tévék korában visszaviszem a márka szervizbe garanciában, vagy veszek másikat.


"Kedves vagyok az emberekkel többnyire."

És? Ebben mi az érték?


"Nagy ügy,nem lesz senkim."

Így ne is csodálkozz rajta.


És úgy látom a biciklis válaszod törölték, de attól hogy lehordod az összes nőt, még lúzer maradsz. Járhatsz persze biciklivel is csajhoz, de mégsem olyan mintha kocsid lenne. Bármi nyűgje van ott tudsz vele teremni, vagy ha éppen 8 óra meló után áll a szakadó esőben, akkor ki tudsz elé menni...


"Nem lehet mindenki szuper-ambiciózus."

De ekkora búval b..szott se legyen, mert soha nem viszi semmire az életben. Ami nem csoda, mert meg sem próbálod vinni valamire.


"Nézzük pozitív oldalról: nem segélyen tengődöm,hanem megdolgozok a pénzért. Innen nézve kicsit más a leányzó fekvése."

És ezért most tapsoljunk meg vagy mi? Ez hol pozitív oldal? Pozitív akkor lenne, ha legalább értelmes melód lenne, amivel legalább a saját életed rendbe hozod, vagy ne adj isten a világot segíted elő vele, vagy csak egy munkafolyamatot...De hagy ne istenítsünk már mert közmunkázol...

2015. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Ebben van valami. Valamit kezdenem kell magammal. Először egy pszichiáter,mert nem kis baj van velem. Utána elmegyek egy rohadt gyárba szopni a brét havi 70 ezerért. Egyelőre ennyi,aztán majd később (több pénzből) már nagyobb a mozgásterem.
2015. szept. 11. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!