Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj, ha valakinek...

Miért baj, ha valakinek nincsenek céljai?

Figyelt kérdés
Ezen kérdésemet egy másik ihlette,melyben a lányok kijelentette,hogy nem járna olyan férfival,akinek nincsenek céljai. Nem értem,hogy miért kell? Attól,hogy valakinek nincsenek,még lehet értékes ember. Másrészt, már nem elég már,ha jóképű,magas a férfi,céljainak is kell lenniük.
2015. szept. 11. 04:57
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Már máshol is leírtam, hogy mindenhol ,idehaza is, a legcsóróbb réteg a legszaporább tehát mindnek akad párja a csóróságban is.Akkor meg minek aggódsz? Jut neked is majd nőnemű egyed. :D
2015. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
ilyen férfi mint te nem is kellene. Közmunkára nem lehet életet építeni!
2015. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Egy munkára sem. Bármikor elbocsájthatják az embert. Őszintén nem is bánom,ha nem kellek senkinek.
2015. szept. 11. 15:22
 24/39 anonim ***** válasza:

"Bármikor elbocsájthatják az embert."


Mindenki ezzel jön, aztán nézd meg az építőipart, szarásig van munka, még a legutolsó kocsmatöltelékeket is előszedik, mert segédmunkásnak az is jó. Ha meg használható szakmád, tudásod van, amit jól is csinálsz, akkor senki nem fog elküldeni.

2015. szept. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

"Bármikor elbocsájthatják az embert."

Igazad van, az ember ne szerezzen magának normális munkahelyet, mert elbocsájthatják.


Ugyan ezen logika mentén ne is együnk, mert úgy újra éhesek leszünk.

2015. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
48%

"Tanulni mindig lehet valamit, otthon is, pl. programozáshoz, nyelvtanuláshoz elég jó anyagok vannak a neten. "

És ezzel mit ér? Szarásik vannak az ilyen nem rohadt profi informatikusok, tele van olyan emberekkel itt is a környék (full nyugaton az országba) akiknek mindenféle papírjuk van informatikából és a telefonbolti eladónál nem nagyon tudok olyanról aki többre vitte volna ebbe a szakmába.

Arról nem beszélve, hogy én is ezt a szar szakmát nyomom és kitörölhetem vele...

Nem csak a nagyvilágba kéne szórni a szavakat, hanem mögötte ismeretségnek is kéne lennie.

Önmagába a nyelvel sem fog túl sokra menni.

Sok szarásig tanult diplomás is hol köt ki... Én nem csodálkozom azon, ha valaki beletörődik a közmunkába, protekciók nélkül és/vagy rossz iskola választás után meglepően szopóágra tud kerülni az ember, nem számít mennyit tanult vagy milyen okos.

2015. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

18:04...valahol igazad is van, de aki képes kicsi is célratörő lenni, az tudja hasznosítani a tanultakat, aki meg töketlen az nem.


Vagy mondjuk ha látja hogy az aktuális tanulmányai nem hoznak pénzt, akkor előrelátó lesz és másfelé is képzi magát.


Használható nyelvtudással meg külföldre is ki-ki tud menni idény munkára, vagy itthon is több lehetősége van, persze ahhoz tényleg használható nyelvtudás kell.

2015. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Én elvégeztem egy webmester képzést,el is akartam vele helyezkedni,a gond ott volt,hogy mindenhol minimum 2 év tapasztalatoto várnak el.


Angolt tanultam a gimnáziumban,azóta nem használtam.


Mennék én ki külföldre,de nincs ott ismerősöm,meg sok pénz kell.

2015. szept. 11. 18:44
 29/39 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy kifogás az van :)
2015. szept. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Ez utóbbi nem kifogás,ez történt velem.
2015. szept. 12. 07:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!