Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem jár szórakozóhelyekre?

Miért nem jár szórakozóhelyekre?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal nemrég.Elég fiatal(21 éves) és valamiféle termék forgalmazó,nem tudom pontosan,de rengeteget keres.Nem a pénze miatt vagyok vele,nem fogadok el tőle semmi ajándékot.Mondtam neki,hogy elmehetnénk bulizni egyet,de mondta,hogy nem lehet,mivel nem jelenhet meg ilyen fajta szórakozó helyeken.Miért ne jelenhetne meg?Fél hogy megtudják az üzlettársai vagy mi?
2015. szept. 11. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:

vagy a zsaruk.


nem fű az a termék?

2015. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van pár olyan ember aki ha meglátná szombat este, agyonverné azonnal.
2015. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
termékforgalmazó:) 21 évesen :D rengeteget keres :D Nekem is a drogdíller jutott eszembe .. Nem mehet oda a konkurencia területére, de a sajátjára sem mert lebukna nálad .
2015. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Aha értem. 21 évesen rengeteget keres,termékforgalmazó,és nem mehet szórakozóhelyekre. Oké,biztosan krémeket árul! :DDD kérdező,ne légy naív,a srác drogdíler.
2015. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, kérdezz rá! Ha tényleg kábítószerekkel foglalkozik szakíts vele, mert a végén téged is belerángat
2015. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Há! Díler! Én is voltam ilyesmi, csak fiatalabban. Két helyen voltam megtalálható, de ha nem volt muszáj, minimum 3 utcányira elkerültem a helyet. :D De régen volt... nem tudom azóta, hogy megy az ilyesmi...
2015. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!