Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és lányok vannak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok vannak még köztetek, aki nem dohányoznak, nem fogyasztanak alkoholt, kábítószereket, nem járnak szórakozóhelyekre, plazakba?

Figyelt kérdés
Kétlem, hogy egy válasz is érkezni fog, de azért megéri a próbát.
2015. jún. 28. 14:49
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
91%
Igen. :)
2015. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 curáku ***** válasza:
71%
Mi baj a plázákkal? Hova menjek ha ruhát akarok venni?!
2015. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
54%

Igen én is ilyen vagyok de plázába azért néha járok ha ruhát szeretnék venni.

Egyébként miért vagy olyan negatív hogy így kijelented hogy valószínűleg egy válasz se fog érkezni?

Nem mindenki hódol a károsszenvedélyeknek. :)

2015. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
Egyiket sem űzöm :-) Én inkább Aquaparkba,strandolni,ill. adrenalin emelő dolgok után érdeklődöm. Hobby szerűen cukrászkodom(a szakmám is az ,de nem ebben dolgozom).Szoktak jönni hozzánk a barátaink pl. grillezni.Néha ketten a férjemmel elmegyünk 2-3 napra kikpcsolódni,ilyenkor a lányunk(6 éves)megy anyukámhoz.37/N
2015. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Miért vagyok ennyire negatív? Eddigi tapasztalataimból indulok ki.

2015. jún. 28. 15:00
 6/52 anonim ***** válasza:
90%
Plázába járok. Ugye tudod, hogy ott mindenféle bolt van? Spar, Libri, posta, újságos...?
2015. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem, hogy a dohányzás, és az, hogy a plázába járok kaját, meg ruhát venni miben befolyásolja a megítélésemet
2015. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Én mindegyikre pozitív vagyok, pedig hapsi vagyok.

Sőt , könyvtárba is járok.

Elég unalmas fazon lehetsz.

2015. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Jelen.
2015. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem dohányzom, nem iszom, nem drogozok. (Bár a tea és a kávé is annak számít hivatalosan, ergo mégis.)


Mi minősül nálad szórakozóhelynek?


Kávézókba, teázókba járok, van zene meg társaság, beszélgetünk.


Plázába is megyek néha, ha ruha kell. Máshol nem tudok normálisan vásárolni, elb...ott egy alakom van, extra vékony derékkal és relatíve széles csípővel, ha nem nézek végig 10 boltot, egyet sem, mire találok pl. nadrágot magamra. Ruhaboltok pedig jóformán már csak plázában vannak. De csak úgy nem allézok fel-alá, szóval ez nem program, hanem kényszer. Ha megoldhatnám, hogy felpróbálás nélkül jó legyen rám a ruha, otthonról rendelném interneten.

2015. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!