Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek! Kit mit szeret az...

Emberek! Kit mit szeret az életében?

Figyelt kérdés
elmondanám hogy én semmit se, mindenki azt mondja élni jó, kérdem én mi ebben olyan jó? Undoritó az egész semmi értelme sincs sztem, gusztustalan ez az egész világ, én már azt kivánom bárcsak tényleg világvége lenne már végre!

2015. szept. 11. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm az életet, nem is értem, hogy eddig még nem lettem öngyilkos... Tényleg szar! Semmi jó nincs benne. csak a fájdalom, és a bánat!
2015. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szeretek alkotni, meg szeretek gondolkodni és elmélkedni a hogyanokon.



Ezen kívül semmi más nem érdekel.

2015. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En rengeteg mindent szeretek benne. A bonyolultsagot az egyszeruseget, a barati beszelgeteseket, egy finom etelt, a setakat, olvasast, megismerni masokat. Erezni, gondolkodni es ...sorolhatnam. Leginkabb ugy tudom megfogalmazni, hogy szamomra egy hihetetlen csoda, hogy mennyire bonyolult az elet, hohyan mukodik a szervezetunk, a vilag es engem az se zavar, ha ebbe beletartozik a banat, a felelem a fajdalom jo erzes tudni, hogy ertelmes lenykent ezeket fel tudom fogni es velemenyt alkotni rola, kerdezni.
2015. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi értelme, de attól még jól érezheted magadat közben, csak találni kell valami olyan elfoglaltságot, ami téged boldoggá tesz. Én pl. csak az élvezeteknek élek, imádok jókat enni, inni, bulizni, utazni, szexelni, sportolni, pihenni, satöbbi. Az élet arról szól, hogy megszületünk, aztán X év múlva megdöglünk, és kész, ez tény, és elkerülhetetlen, de addig is én jól akarok szórakozni.
2015. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is sokmindent szeretek az életemben.

Szeretem a munkámat,a kocsimat,a lakásomat,szeretek a gyerekemnek adni,szeretek alkotni,imádom a hobbimat,szeretem a finom ételeket,szeretek főzni,

szóval úgy tök jól elvagyok :)))

2015. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretem az elet apro oromeit kielvezni, a szep emlekekre visszaemlekezni, a dolgokhoz pozitivan, motivaltan hozzaallni. Imadok 100%-on porogni, es mivel maximalista vagyok, ezert imadom a versenyhelyzeteket.
2015. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit se. Gusztustalan az egész. Az ami jó eltörpül a sok rossz mellett, amit nap mint nap át kell élni.
2015. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!