Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért sírok minden...

Vajon miért sírok minden anime végén ha vége? Annyira rossz érzés kezdődik bennem ha véget ér a kedvenc mesém, és akkor is ha újranézem.22f

Figyelt kérdés
még a régi nagy kedvenceimet is ha újra nézem, digimonok meg Sonic X meg akármelyik akár mostani kedvenceim is, akkor is sírok ha vége... de úgy még sima mesén is ha nagyon élveztem :S elég gáznak érzem. miért van ez? más nem csinál ilyet...
2015. szept. 12. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

nem szeretem az animét, de nagyon szimpatikus és különleges az, amit csinálsz! Ne törődj a várható sok gúnyolódó emberrel!


23f

2015. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én eddig minden anime végén sírtam
2015. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is minden anime végén sírtam...főleg a Death Note-on...így,hogy másodszorra néztem,eszembe jutott az az időszak,mikor először néztem és még gyerek voltam,és annyi lehetőség előttem állt..és emiatt is szoktam sírni...meg ez a Hiiro no kakera is olyan aranyos volt...=/ 19/L


nekem olyan érzésem van,mikor vége van egynek,mintha megfojtanának és nem kapok levegőt és szomorú leszek...biztos én sem vagyok normális

2015. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!