Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem érzitek úgy néha...

Ti nem érzitek úgy néha ismeretségek terén, hogy TÚL kicsi a világ?

Figyelt kérdés
Ma megtudtam, hogy milyen bonyolult kapcsolat van pár ismerősöm között (hány közös ismerősünk van, akik egymást is ismerik stb.) Persze nem mindenki puszipajtás mindenkivel, de vannak, akik igen jóban vannak. Olyan furcsa érzés ez számomra. Vagy 5-8 ismerősömről derült ez ki csak ma, hogy egy ilyen érdekes hálót alkotunk együtt, de nyilván másokkal is van ilyen. Nekem ettől olyan furcsa érzésem van, mintha beszűkülne a világ, vagy a látóköröm, vagy nem is tudom rendesen megfogalmazni. Ti nem éreztek néha ilyet?
2015. szept. 16. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
te vagy az Gábor? :D
2015. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vicces
2015. szept. 16. 22:23
 3/5 A kérdező kommentje:
na, jó, ez télleg vicces
2015. szept. 16. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a világ kicsi, csak a társadalmi megosztottság és ebből eredően a protekció iszonyatosan nagy. Gondolom ez a kapcsolati háló azonos végtettségű/életszínvonalon élő és természetesen azonos beállítottságú emberek között alakult ki. Mert hidd el, rengeteg olyan ember van, akivel ha akarnál sem tudnál kapcsolatba lépni, mert nem olyan körökben mozog az illető, mint te (pl. nem egyetemista, vagy nem szokott bulizni), ebből adódóan, nem is ismerkedik olyan emberekkel, akikkel te kapcsolatban állsz.
2015. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez jogos. Nem az érdeklődési kör köt össze minket, hanem a földrajz (kisebb városok egymás mellett). De azért csak furcsa.
2015. szept. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!