Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van szeretője, nem fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van szeretője, nem fél a lebukástól? Hisz kicsi a világ, sok az ismerős stb (csak elgondolkoztam rajta, nem érint)

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Én biztos paráznék. :D
2014. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ha megkéri mindkettőjüket hogy tartsák titokba a kapcsolatukat:D én ezt egyszer kipróbáltam és senki nem jött rá:D csak kell egy jó érv, hogy mért titkolják a kapcsolatot...:D
2014. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg mindkét félnek van veszítenivalója addig hidd el, hogy nagyon diszkréten és óvatosan lehet kezelni, szervezni a dolgokat, akár évekig titokban marad, vagy talán soha ki se derül :)
2014. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ugyan érintett én sem, de biztos nem mennék bele, már csak erkölcsi meg elvi okokból sem, illetve ha szeretem a párom, nem is akarok mást. Ha meg nem szeretem... egyértelmű.


Visszatérve a kérdésre, ha mégis így történne, és szeretőm lenne, biztos görcsösen ráparáznék. Így is nap mint nap rácsodálkozom, hogy tényleg milyen kicsi a világ, nem tudok olyan emberekkel találkozni, akivel ne lenne legalább egy közös ismerősöm, pedig a fővárosban élek. Nagyon durva. Már csak egy-egy randi, találka is hosszas szervezést igényelne nálam, és nem is tudnék kellően kikapcsolni, ellazulni, végig az járna a fejemben, hogy le fogunk bukni.

2014. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Barátnőm mesélte, hogy egy ismerőse nagyon rossz házasságban él a férjével, de a gyerek, meg lakás miatt nem akarnak válni és megismert egy hasonló helyzetben lévő férfit és egymásba szerettek. Mindketten fiatalon házasodtak, most meg olyanok, mint a kamaszok, újra boldogok. Gyanús, hogy ehhez rutinosabbnak kell lenni...Mármint én a viszonyban élőket nagyon rutinosnak képzelem :)
2014. jún. 9. 21:21
 6/10 anonim válasza:

Én szerető vagyok. Fél éve tart, és a tanárom.

Nem vagyok rá büszke, mert neki van barátnője, viszont, ő is és én is nagyon vonzódunk egymáshoz. A suliba ugyanúgy viselkedünk ahogy szoktunk, és suli után szoktunk találkozni, kerüljük a lebukás lehetőségét, van alibink hogy miért találkozunk.

2014. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, mondd, hogy legalább nem középiskoláról van szó.
2014. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem féltem, mert elfelejtett róla szólni a barátom, hogy van más is.
2014. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Középiskola, de már leérettségiztem, ez csak egy 5-öd év
2014. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány ilyen eset van. Van aki évekig csinálja, van aki viszont könnyen lebukhat. Ugyanolyan ez, minthogy a bűnözők nem félnek-e attól, hogy lebuknak!
2014. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!