Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek. Rettegek a menekül...

Mit tegyek. Rettegek a menekültektöl és a terroristáktól. Megfenyegették magyarországot és somogy megyébe ma hajnalra várható nagy tömeg. Szerintetek vannak köztük afrikai terroristák? Vagy csak szerencsétlenek?

Figyelt kérdés
Elöre is köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 17. 22:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Persze, hogy vannak köztük terroristák. A jó 5%uk az kb.
2015. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Most aggòdbom kéne vagy megnyugodnom?
2015. szept. 17. 22:24
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Hát, nézd, ha lesz is valaha robbantás, az nem somogy megyében lesz, hanem a fővárosban. Tehát én nem stresszelnék a helyedben, szimplán csak figyelj oda és legyél óvatos, az sosem árt.
2015. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
A fővárosban semmit nem csináltak, minek lenne bármi nálatok? Elhúznak onnan is hamar.
2015. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

Annyi ostobaságot olvastam már velük kapcsolatban, hogy én már azért aggódom, hogy tényleg ennyi lenne az értelmi képessége az embereknek?

Iszlamizálódik Európa, ezek putriban laknak, mind terrorista stb. Én ezektől az ostobáktól rettegek, mert ők itt maradnak nekünk.

Szíriában polgárháború van már egy ideje. Talán az iszlám államról is hallottál. Akik Európába tartanak zömében olyanok, akik középosztálybeliek, rendezett életük volt, s nagyobbik hányaduk keresztény.

Terroristák Európába csempészéséhez nem kell ekkora felhajtás. Lásd 911.

2015. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Amikor bezárták a Lipótot több mint 3000 bolond maradt ellátatlanul. Az reálisabb veszély ha már parázni akarsz.
2015. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

Édes jó Istenkém. Miért ilyen ostobák az emberek?

Rettegj csak, én biztatlak rá.

Ráérő idődben gyakorolhatnád a helyesírást is. Bár, ha belegondolok, felesleges. Mindjárt megesznek az afrikai terroristák ecetes tormával.

2015. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
Én inkább attól félek, hogy ennek nagyon nem lesz jó vége. Kiírtanak minket az arabok majd Európából úgy kb 10 év múlva.
2015. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
Minden okod megvan rettegni, első kézből tudom, hogy a menekültek hamarosan iszlám kalifátust fognak kikiáltani Mesztegnyő központtal, Böhönyén és Nagyatádon meg nyilvános kivégzések lesznek. Téged ez alapján a kérdés alapján valószínűleg külön elővesznek majd. Fuss, menekülj, magyar testvér!!
2015. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kar, hogy pl. Lábodon nem. Kapisvar lesz főváros?
2015. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!