Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek. Rettegek a menekül...

Mit tegyek. Rettegek a menekültektöl és a terroristáktól. Megfenyegették magyarországot és somogy megyébe ma hajnalra várható nagy tömeg. Szerintetek vannak köztük afrikai terroristák? Vagy csak szerencsétlenek?

Figyelt kérdés
Elöre is köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 17. 22:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kaposvári vagyok. Nyugodtan fogok aludni. :D :D Utolsó,kaposvár mint iszlám főváros ? XD itt meglátnák mennyi részeg sdülöngél örökké futva menekülnének vissza Szíriába Allah-hoz :D ,
2015. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibákért de a telón nemkjó a delete gomb.
2015. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Most ez igaz? Nem úgy van hogy fogom magam és nekivágok a nagyvilágnak. Ugye csak szivattok"
2015. szept. 18. 08:30
 14/22 anonim ***** válasza:

Igen, csak szívatnak. Ha mégsem, akkor meg kellene nézni, mennyire elmaradottak szellemileg.

Egyébként passzoltok egymáshoz.

2015. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mucikam,ennyi.


Meg is valaszpltad magadnak.


Azt se tudod eldonteni,hogy szivatnakye teged vagy nem. Ugyan ezen ok miatt elhiszel mindent,amit olvasol.

2015. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszek el mindent amit olvasok biztos nem lesz föváros kaposvárból. De honnan veszed hogy nem tör ki a harmadik világháború?
2015. szept. 18. 09:39
 17/22 anonim ***** válasza:
17%
A világháború ki fog törni, nem adok neki két hónapot. Az emberiség kb 10 százaléka fogja csak túlélni, több nem. Te sem és én sem. De ha mégis: Iszlám hitre át kell térni és az araboknak szolgamunkát kell végezned. A szolgájuk leszel. Az eszel és annyit amennyit majd a főnököd ad nap végén és azt is a földön, asztalhoz nem ülhetsz stb... Ez lesz a jövőd, vagy a halál. De ha széplány vagy, sze x rabszolgává is válhatsz.
2015. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ugye szivatsz.
2015. szept. 18. 15:23
 19/22 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. :(

Vagy megszokod vagy meghalsz:(

De inkább a meghalásra van nagyobb esély, szóval nem hiszem hogy szolgává kell válnod nyugi. Na mindegy szóval ki kell élvezni még ezt a kis időt mostmár, mert ez lesz a világvége nem a meteorit vagy özönvíz.

2015. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
29%
sztem azért rettegned nem kell.de ne menj a táborok környékére,mert ott hajlamosak balhézni és kitörni meg áttaposni egymáson...de leginkább a rendőrökkel konfrontálódnak...kerüld el őket.amugy be nem törnek a házakba..még legalábbis....de amikor megtelik Európa akkor lehet lesznek rá precedensek, hogy besokalnak...de most még ilyen gond nincsen...a terroristákat meg biztos lehetsz benne, hogy jönnek velük,de fővárosokat célozzák meg..amugy meg németek a célja elsősorban az isisnek mert most néztem felvételt, hogy irakiak azért jönnek németekhez,mert otthon az terjedt el náluk a menekülttáborokban, hogy németeknél lakást kapnak meg munkát...erre az ottaniak eladják a házukat kocsijukat meg minden és útnak indulnak...ki vezette meg őket így???isis??valszeg igen...tehát a célpont németek, hogy ott teremtsenek káoszt..oda meneküljenek...és amikor már elég nagy lesz a káosz akkor én amondó vagyok, hogy támadást indítanak Berlinben akkor meg majd menekülnek vagy vissza hozzánk vagy még nyugatabbra.meg még megindulnak a nlmetek is...na az faxa lesz.egyből védhetetlenné válik minden és káosz lesz Európában....én simán körbevenném kerítéssel most egész Európát,mert nyugaton biztos, hogy fog akciózni az isis és nem kell, hogy az elhibázott német politika átterjedjen miránk és mindenki erre jöjjön...vissza.erre is gondolni kéne a biztonságpolitikának, hogy mért lettek ezek a népek megvezetve?és mért pont németekkel?nyilván középen vannak ott teremtenek káoszt mindenhol káoszt teremtenek...ennyi...sztem simán kerítést kéne építeni végig nyugatnak...mert a terroristák már benn vannak EU-ban.és valószínűleg nem nálunk...kelet eu-t akarják ezek magukhoz csatolni amit el lehet érni úgy,hogyha odaterelik a népeket nyugatra háborúval,terrorcselekményekkel, utána meg káosz van mindehol utána meg visszaterelik őket...egy nyugati terrorcselekménynel aztán akkor totálisan meggyengítenek minket....ha ezt nem látják a biztonságpolitikusok akkor ....
2015. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!