Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem azt, hogy fekete...

Miért érzem azt, hogy fekete bárány vagyok a XXI. -ik században? Többi lent.

Figyelt kérdés

Miért érzem, hogy elkülönül a gondolkodásom a sok fiatalétól?

Én nacionalista fiatalnak tartom magam, mindennél jobban szeretem a Hazámat, és aki annak árt, azt likvidálnám.

Magyar zenét hallgatok, mert magyar fülbe az való.

Magyar termékeket viselek.. (Kivéve a bakancsomat, az angol.)

Ellenben velem, a sok fiatal amerikás pólókat hord, mindenféle külföldi erotikus ocsmányságot hallgat, facebookozik/internetezik megállás nélkül folyton magával foglalkozik, meg az idióta divattal...stb



2015. szept. 18. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól van, de azért tanuljál is, hogy okos fekete bárányka lehess. Azért az az igazi.
2015. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És akkor? Olcsóbb lett a kenyér vagy mi?
2015. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pffffffff
2015. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé trollszagú kérdés, vagy csak sok lesz a kuruc.info-ból. Rendkívül beszűkült a gondolkodásmódod, ha nem vagy hajlandó megismerni eltérő kultúrákat, művészeti alkotásokat, filozófiai gondolatokat, stb.

"Magyar fülbe nem való" akkor Wagner, Chopin, Vivaldi, stb..? A saját érdekedben legyél ennél nyitottabb, ha kulturáltnak és intelligensnek szeretnél tűnni mások előtt, a nacionalista érzelmek nem összeegyeztethetetlenek a kultúraszerzéssel, de ha megrekedsz ezen az alacsony szinten, semmibe fognak nézni az emberek életed végéig.

2015. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rosszul érted, én is hallgatok külföldi metált.

Sőt, komolyabb zenéket is hallgatok, például akiket írtál.


Nekem ezekkel a modern szarokkal az a bajom, hogy mindenki hallgatja. Tömegzene...

Semmi lényege nincs ezeknek. Aki hallgatja, azt mondja a magyar zenékre, hogy szar.

2015. szept. 18. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem értettelek félre egyáltalán, a te ezen és témanyitó hozzászólásod inkonzisztens. Úgy mutattad be magad, hogy mindent elutasítasz, ami nem magyar, és ez vonatkozott a zenére is.


Ezek szerint nem a megfelelő körökben mozogsz, bár még a tömegzenét hallgatók is szeretnek magyar számokat, például hip-hop előadóktól, vagy a népszerű popslágereket, stb. Sőt, a régi magyar slágerek közül egy-kettőt nincs olyan ember, aki ne ismerne és tudná énekelni, mert annyira szerethetőek.

2015. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hallgatok Avicii-t Martin Garrixet sőt képzeld még Calvin Harrist is és a többi "szart" se vetem meg amiről te írsz, én is büszke vagyok hazámra, utálom a sok amcsi cionista gyökeret és Kárpátiát is hallgatok, holott szerintem mai Magyarországban ezt kéne hallgatnia mindenkinek. Mégis hülyeség ha valaki csőlátásban csak magával és nézeteivel foglalkozik, hiszen csak akkor tudod felmérni igazából az ellenséget ha beépülsz közéjük.
2015. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!