Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyen `` keményebb``?

Hogy legyen `` keményebb``?

Figyelt kérdés

Van egy tesóm,ő fiú 24 éves.Barátai nem nagyon voltak soha,nem jár sehova el,szinte soha nem is járt.

Szóval..Azt veszem észre,hogy annyira érzékeny,hogy hihetetlen.Én ha hülyéskedek szoktam,persze viccből mondani pl: de hülye vagy`` (nevetve) és ma volt egy alkalom,amikor pont úgy jött ki és mondtam neki( viccből) erre nagy komolyan,hogy én miért nevezem őt hülyének meg ilyenek..meg régen `` energia vámpir`` voltam mert rá szoltam,hogy pakoljon össze meg ilyenek:D de úgy képzeljétek el,hogy a papir zsepiket szana-szét dobálta( még volt,hogy a konyha szekrényben is találtam) az udvaron is stb..meg szét hagy mindent.És ha ezzeket meg említem,én vagyok a rossz.A szobájában is múltkor,már kitakaritottam mert állt a por..és stb..Meg néha annyira érzékeny,meg nem olyan mint egy férfi ( ezt így nem tudom megfogalmazni)szóval tudok valamit csinálni,hogy férfiasabb legyen?? Ki álljon magáért,legyen nője stb??


2015. szept. 18. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz megváltoztatni senkit, csak saját magadat. Elhiszem, hogy rossz nézni, hogy ilyen kis nyámnyila a bátyád, de sajnos nem lehetsz helyette tökös, ezt magának kellene akarnia és lépnie az ügyben. És semmit nem ér, ha takarítasz utána, attól még nem lesz igénye a rendre és nem fog összepakolni maga után. Tulajdonképpen ő az energiavámpír kettőtök közül: te takarítod a szobáját, te aggódsz miatta, mert magányos és férfiatlan, de még te érzed magad rosszul, mert besértődik, ha viccelődsz bele.
2015. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!