Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert erzem mindig ezt, ha...

Miert erzem mindig ezt, ha egyetemre megyek? 22L

Figyelt kérdés

1,2 hetente jarok haza, viszont amint arra kerul sor, hogy na holnap vissza kell menjek, ramjon a siras, szomoru leszek (pedig mar megszokhattam volna). Viszont amikor haza erek mondjuk penteken, olyan boldog vagyok, hogy madarat lehetne velem fogatni.

holnap vissza kell menjek, ugy volt, hogy ma bulizni megyek, de egyszeruen mar semmi kedvem, semmihez.


2015. szept. 19. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem érzed jól magad az egyetemen. Jól megy a tanulás? Ilyesmi akkor szokott előfordulni, ah az embernek gondjai vannak.
2015. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs kellő ismeretstégi köröd az egyetemen! Barátkozz!
2015. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Mert ott nem lehet nyugodtan maszturbálni:D
2015. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyedul vagyok a lakasban, mivel a tobbieknek 2 hetig meg nincs tanitas. Egesz nap szinte az egyetemen vagyok, ok, ott emberek kozott vagyok, de annyira egyedul erzem magam estere, ejjel, meg reggel.

Megmondom oszinten felek is egyedul, de ezzel nem tudok mit csinalni. Remalmaim vannak, orankent megebredek....

2015. szept. 19. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerkedj szaktársaiddal, keress barátokat, menj el bulizni egyetemen. VAgy ha egyedül vagy, olvassál, nézz filmeket ,foglald el magad.


Amúgy a többiek, akiknek még nincs tanítás, és most jönnek, velük jóban vagy?

2015. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!