Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék kicsit többet...

Szeretnék kicsit többet barátkozni emberekkel. Baátkozobb típus lenni. Idén megyek egyetemre és nem szeretném ha csendes kis kislányt látná mindenki. Valami jó tippek? És általános dolgok amikről beszélgetni lehet? Irjatok témákat

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre mész?
2014. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Más országból vagyok nem Magyarország... csak tippeket szerettem volna... :)
2014. jún. 4. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyel nyitott mosolygos.ulj oda.eloadoba.masok.melle.beszelgess meglatod milyen.konnyu dolog ez hajra ;)
2014. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pozitívan menj be reggel. Légy jó kedvű, nyitott, de ne mássz rá senkire. Légy határozott, légy ellenállhatatlan, szerintem a kisugárzás nagyon fontos!
2014. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak nem erdélyi vagy? Leírhatnád hogy hova mész.
2014. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem baj ha csendesebb vagy, nem kell feltétlenül a társaság közepének lenni :)

Semmiképp ne erőltess magadra olyan viselkedést, amiről úgy érzed hogy nem Te vagy, főleg csak azért ne hogy mások elfogadjanak. Légy önmagad, egyébként beszélgetni bármiről lehet, az időjárásról is :) ne erőltesd a dolgot, jön ez magától. Biztosan találkozol majd jó fejekkel és jönni fog a téma is amiről lehet beszélni. Szerintem ne izgulj ilyeneken.

2014. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!